Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Plan za bijeg

1
  • #1
    1 3

    postova:228
    joker12 @ 29.10.2013. 15:40

    bolji od očekivanog

  • #2
    6 3

    postova:416
    taurus @ 11.1.2014. 11:43

    Gledajući Escape Plan ne možemo ne izraziti žaljenje što se saradnja između dvije najveće akcione zvijezde svih vremena nije dogodila barem 20-ak godina ranije (ne računajući Expendables).Ovako,dobili smo jedan prosječan akcioni triler sa prilično apsurdnom premisom te jednako neuvjerljivim likovima čija motivacija za svaki postupak je u najmanju ruku upitna.Mislim da bi mnogo bolje bilo da su odabrali bilo koji drugi smjer u odnosu na ovu dosta izlizanu ideju bijega iz zatvora.Sve je to već viđeno,počevši od izdaje bliskog saradnika preko brutalnosti čuvara te sklapanja saveza između nekoliko,na prvi pogled,nekompatibilnih individua.Kada je Arnoldova izvedba  zapravo najbolji dio filma to dovoljno govori o njegovom kvalitetu.U svakom slučaju lijepo ih je vidjeti zajedno na sceni,dinamika između njih dvojice je bila prilično dobra uprkos loše napisanim dijalozima i godinama koje su učinile svoje (što se naročito primjeti u akcionim scenama).Ljubitelji Stallonea i Arnolda će naravno pogledati ovo ostvarenje čisto iz nostalgičnih razloga mada ono definitivno nije ispunilo očekivanja.

  • #3
    3 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 12.1.2014. 17:39

    -"Plan Za Bijeg" je akcić koji nakon "Plaćenika" je spojio dvije možda najveće akcijske zvijezde 80ih i 90ih Sylvestera Stallonea i Arnolda Schwarzeneggera!

    -Ne tako loše zamišljen ali ispod prosjeka razrađen film opet otvara pitanje koje sam si često postavljao ,a to je:zašto ove dvije akcijske zvijezde nisu snimile zajednički film u vrijeme kad su žarili i palili.

    -No,sad smo ih dočekali u ovom akciću redatelja Mikaela Hafstroma koji mi je dok sam ga gledao budio na trenutke osjećaj klaustrofobije.I na kraju mogu reći da nisam bolje niti očekivao,pa nisam ostao razočaran.Pogledati

  • #4
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 7.12.2014. 15:39

    Iako je priča stara koliko i sami filmove ove vrste, opet je originalna na svoj način. Ovakvu vrstu zatvora uz svu računalnu tehnologiju i doista nemogćnost bjega, uvijek je tu faktor nepredviljivosti a to je sam čovjek.

    Odličan akcijski film sa dvije odlične glumačke legende.

    Da li je ovaj vid suradnje između Stallone i Schwarzeneggerea trebao biti i ranije potpuno je nebitno, da je i bio, onda ovaj film ne bi bio tako dobar.

    Nakon dugo vremena pravi akcijski film za razliku od (Plaćenika).

    I ovaj sam odgledao na Cinestar Premiere kanalu i sad mi je žao da ga nisam išao gledati u kino.

  • #5
    1 0

    postova:26
    monte_cristo @ 23.3.2016. 22:37

    Ma to mi treba. Stara dobra akcija sa najboljim glumcima u toj akciji. Sjajno. Dosta drugacije od ostalih tema bijega iz zatvora.
    I definitivno akcija za preporuku. 
    9/10 

  • #6
    3 2

    postova:20
    rolotomassi @ 6.4.2016. 7:12
    Ja bi to rekao ovako: film nije neko remek dijelo ali mogu slobodno reci da je vrlo dobar s obzirom kakve filmove danas rade ameri. Pokusavaju napraviti oskarovske filmove a najcesce im to ispadne sranje. Ono sto treba pohvaliti je rad Stallonea koji je uspio vratiti sebi i ostalim glumcima zamrlu karijeru. Djedice pale i zare Hollywood-om. Skidam kapu
  • #7
    2 0

    postova:1962
    aya @ 10.4.2016. 22:40

    Svakako bolje od očekivanog, simpa razbibriga.

  • #8
    2 0

    postova:27
    trnac @ 10.4.2016. 23:59

    Sasvim solidan film. Preporuka.

  • #9
    1 0

    postova:542
    leon123 @ 19.11.2017. 13:03
    Vrlo dobar akcijski film.Arnold i Sly dobro odradili posao.Bolji od placenika. 6.9/10
  • #10
    1 1

    postova:348
    masina @ 29.9.2019. 20:32
    Yebes film kad vidim ovog 50 lipa odmah prebacujem...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala