Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Thor: Svijet tame

1
  • #1
    0 1

    postova:228
    joker12 @ 16.10.2013. 11:48

    jedva čekam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #2
    0 1

    postova:228
    joker12 @ 10.11.2013. 17:50

    upravo pogledao u IMAX 3D-u! predobar! lošiji od osvetnika, ali mlao bolji od iron mana

  • #3
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 10.11.2013. 19:31

    Vizualno zanimljiv film kojeg koče loše okarakterizirani i prilično generični zlikovci, kao i previše nepotrebno natrpanih sporednih likova (iz prethodnog filma).

    U korist filmu idu zajedničke scene sa Lokijem i Thorom (surprise surprise), i druga polovica filma koja ozbiljno pokupi tempo sa jako zabavnim i zanimljivim akcijskim scenama. Zapravo, ne postoji ništa u filmu što je baš loše, samo je sve tako... osrednje, uz povremenu cool borbu.

    Film je fun i lijep za gledati ali ništa više od toga. (no, ponekad je to i sasvim dovoljno :))  Možda su me sputavala prevelika očekivanja, ali sam ipak uživao više nego u prvom dijelu.

  • #4
    3 1

    postova:311
    auran @ 10.11.2013. 22:52

         Primjećujem da je riječ 'tama' u zadnje vrijeme prilično korištena u naslovima filmova. Imali smo tako Viteza tame, pa Viteza tame: Povratak, Zvjezdane staze: U tami, a sada i Thora: Svijet tame. Možda je još koji film s tamom u naslovu u pripremi. Tko zna?Izlanuo se 

  • #5
    3 1

    postova:416
    taurus @ 12.11.2013. 22:31

    Vizualno je to sve lijepo izgledalo ali ništa više od toga u pogledu priče.Čini mi se da je kao osnova priče posuđena ideja iz Gospodara Prstenova,dakle asocijacije Sauron - Malekith,prsten moći naspram Eather-a itd.Film ima dosta komičnih situacija i dok su neke na mjestu,druge se čine pogrešnog tajminga jer su ubačene u jeku vrlo ozbiljnih dešavanja.Ponovno,kao i kod Iron Mana 3,javlja se problem (meni je evidentan,mnogima vjerovatno neće smetati) izostanka ostalih članova Avengers roostera prilikom (još jednog) napada na Zemlju (to je sada već standardna pojava a ne izolirani incident).Očekivano dijelovi sa Lokijem interesantni više nego ostatak filma mada i Hopkins uvjek donosi dodatni kvalitet svojom pojavom na sceni.U konačnici prosječan film kao i većina ostalih Marvelovih ostvarenja.

  • #6
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 5.2.2014. 16:43

    iako tehnički superiorne izvedbe prvom djelu, sadržajno je film pretanak s puno previše prenategnutih zapleta i raspleta koji se redaju iz prizora u prizor stvarajući svemir besmisla.....istina da se radi o fantastici ali previše je previše...iskreno, nisam očekivao space operu tipa Conan u svemiru, a ko što kaže bikonja, stalno očekuješ pojavu nekog iz Avengersa...

  • #7
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 5.3.2014. 12:40

    -Prava je šteta što prvi dio ove franšize nije imao vizualizaciju na razini dvojke.Po meni prvi dio što se tiče teme  puno je bolji nego drugi dio.Priča i u "Svijetu Tame" funkcionira,gluma je na razini prvog dijela ali bespotrebno komplicirana priča me nekako razočarala.

    -I u ovom dijelu filma ima komičnih trenutaka(nešto manje),ali nažalost ni ti komični djelovi nisu na razini prvog dijela.Mišljenja sam da je "Thor" iz 2011 postavio visoko ljestvicu koju "Svijet Tame" nemože nažalost preskočiti.Pogledati!

  • #8
    3 0

    postova:20
    anamari @ 11.11.2014. 15:56

    Loki je najsvjetlija točka filma. Smije se

  • #9
    1 1

    postova:5
    pinkworld @ 14.4.2015. 16:59
    Loki je kralj!
  • #10
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 17.7.2018. 23:42
    Po meni je ovo najlosiji film u MCU-u.Ovo nije dobar film,ovo je los film.Zlikovac je toliko zaboravan da sam zaboravio kako se zove dok ga nisam potrazio na Googleu.Film mi se uopce nije svidio. 5.9/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala