Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sezona lova

1
  • #1
    5 9

    postova:416
    taurus @ 24.9.2013. 20:50

    Iritantni naglasak Travolte i neuspjeli pokušaj da se,kroz sukob dvojice ratnih veterana,pošalje poruka o besmislenosti ratova su dvije stavke koje najkraće rečeno predstavljaju opis ovog filma.To je već viđeni recept,da se pomoću par velikih imena,uz minimalna ulaganja(praktično samo na honorar dvojice glumaca),pokuša izvući što više novca na kino blagajnama.Izbjeći osim ako ste veliki fanovi Travolte i De Nira,koji su na ovaj vikend projekt vjerovatno pristali samo u svrhu podebljanja svojih bankovnih računa.

  • #2
    4 5

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2014. 21:39

    Ja jednostavno volim CInestar premiere kanale, nedavno sam razmišljao da li da idem gledati ovaj film u kino, a sada je već na tv-u.

    @taurus, tvoj komentar mi se čini vrlo pristran, ili ne voliš ove dvije glumačke legende ili ti tematika baš nije legla. O ratu bolje da ne pričamo imali bi sigurno štošta reći.

    interesantna je tema izjednačavanja krivnje žrtve i agresora koja se provlači kroz film, gdje su pravednici amerikanci čak izjednačeni sa agresorom.

    S tog aspekta vrijedi pogledati ovaj film, jedan od rijetkih koji kažu da amerikanci nisu nepogriješivi.

    Ako izostavimo priču kao podlogu filma, ostaju dva neprijatelja koji se međusobno mrze i koji kreću u lov jedan na drugoga.

    E taj dio filma je meni interesantniji od same priče. Upravo u tom dijelu su podosta zabrljali, scena gdje se De NIro nekim čudom izvuče iz superbrze podivljale rijeke, ne da je kao isječena, nego je jednostavno nema. U jednom trenutku je u vodi jedva preživio a u drugom je već vani.

    Dosta spoilera, nerealne su i scene mučenja, kao i neke od borbenih scena, kroz film se provlači jeftina sentimenti priča De Nira i njegove obitelji u filmu i očekivana priča Srbina Kovača (Travolta) kojeg bi valjda trebalo razumjeti i shvatiti zašto je on postao takav.

    U jednu ruku ako u film unesete emocije, smučit će vam se, ali u drugu ako film promatrate kao još jedan u nizu ove tematike, a radnja se događala tamo negdje, dobit će te prosječan film, dvije velike glumačke legende koji ipak vrijedi pogledati.

    6/10

  • #3
    2 5

    postova:2
    marley @ 10.3.2019. 13:07
    Mene inace samo zanima dal je film okej za pogledati ili ne.. ne trebaju mi kvazi kriticari koji komentiraju sve, samo ne ono sta me interesira.. brate, napisi- dobar je film ili nije dobar.. vrlo jednostavno.
  • #4
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 10.3.2019. 13:13

    @marley, ma u redu sestro, kužim te. Ti želiš ravno na stvar, ali to ti ionako pokriva već IMDB i Rotten Tomatoes i sl. Odeš tamo, pogledaš ocjenu - vrlo jednostavno! Zapravo, imaš i tu ocjene.

    Ja osobno volim vidjeti neki argument jer kada mi netko nepoznat kaže "film je dobar", "loš film", to mi ništa ne znači kada se ne potrudi barem objasniti zašto...ali ono, nikome ne stoji Liam Neeson iza leđa s uperenim pištoljem i tjera na pisanje pa ni čitanje komentara :D

  • #5
    4 1

    postova:392
    samuraj @ 10.3.2019. 14:12

    Znači marley tebi kad netko kaže da je film loš ti ga ne gledaš, kad kaže da je dobar gledaš. Zanima me samo što kad pročitaš i jedno i drugo za isti film? Dali ga onda pogledaš ili ne?

  • #6
    0 3

    postova:603
    robertini @ 10.3.2019. 21:54

    podsjeća jako na naš film - Vrijeme ratnika

    Zanimljivo kako je ovdje Travolta dobro skinuo slavenski dijalekt

  • #7
    1 1

    postova:1090
    yuma @ 10.3.2019. 22:34

    Ovo mi je najlošiji film kojeg sam pogledala ove godine, a vjerojatno će taj status zadržati do kraja iste...

    Jednostavno, u nekoliko riječi : ajde više nek netko ubije onog drugog, svejedno je ko će koga, samo dajte više! 

    Stvarno, NEMOJTE OVO GLEDATI. SVE JE LOŠE. Sve, osim sovice, jelenka i orlića 🤗

  • #8
    3 1

    postova:1090
    yuma @ 10.3.2019. 22:37

    A sad malo ozbiljnije : UŽASAN AKCENT, užasan scenarij, užasno: nasilje, krv, dramaturgija,  gluma, glazba (violončelo drlji čitav film ko u onoj užasnoj turskoj ili iranskoj, kojoj već sapunjari). Strava i užas 

  • #9
    3 0

    postova:216
    bureq @ 10.3.2019. 23:53

    Dugo nisam pogledao nesto ovako glupo... Koliko love je uzeo De Niro da odradi ovako glupi film? Travolta je godinama u banani sto se tice filmova ali De Niro me iznenadio sto je glumio u ovako glupom filmu. Emil Kovač srbin s muslimanskom bradom haha koji uzas.

  • #10
    1 0

    postova:96
    zoroaster @ 11.3.2019. 23:53

    Strahota!

    3/10

  • #11
    2 0

    postova:1130
    mario @ 12.3.2019. 0:04

    Film pogledao i zaboravio sve osim one prve scene.. tako da i dan danas kad netko od društva kasni  zna se  čuti "Omazgadina samćeko" XD

  • #12
    1 0

    postova:112
    fiorano @ 1.4.2022. 19:51

    Bože sačuvaj!

  • #13
    1 0

    postova:208
    jeremiah @ 4.7.2022. 23:38
    Hahahaha Emil Kovač Srbin.Najbolje još da je Hrvoje Horvat. A Nemanja Stojiljković Hrvat. Pa majku ti milu barem su se trebali potrudit naći pravo srpsko ime i prezime. Đeš Robert na Srbina. Šta onda moš i očekivat od filma. Travolti naglasak stoji ko kravi sedlo.Nacrtana frizura ko u Minga iz fleš gordona,a brada ko u Čečena. Pa zna se kakva brada u čede mora bit. A opanak zavinutih vrhova. Ništa a?Pul d triger ahahahhaha.A na kraju naravno "ko nas bre zavadi". Kad su jedan drugog izmasakrirali,doživjeli prosvjetljenje.Katarzu.Živjeli!!! Ukratko užas.Vidim gore neko cijelu čitabu Čemu? Pa jel ova sprdačina zaslužuje da se o njoj na ozbiljan način komentira osim zajebancije Eeee kad zafali love,na svašta je čovjek spreman
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala