Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Malavita

1
  • #1
    3 3

    postova:2916
    gorlock @ 18.9.2013. 21:01

    Ovaj film mi djeluje obećavajuće.

    Redatelj Luc Besson, izvršni producent Martin Scorsese -odlična glumačka ekipa na čelu sa De Nirom, ovo se ne propušta.

    Evo još jedan vrlo zanimljiv trailer

  • #2
    2 2

    postova:260
    franz88 @ 21.9.2013. 8:56

    ..hihi pa to je odlicno, upravo pogledao trailer... obavezno moram gledati... dobra je i glumacka ekipa.. De Niro mocan kao i uvijek...

    - zakaj si ubio vodoinstalatera -

    De Niro - nisam samo je u bolnici s cijevima -  hahhahahaha Smije se

  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 8.12.2013. 20:25

    odličan kandidat za najlošiji film s RDN...sve skupa neuvjerljivo i nategnuto..svi sastavni elementi odličnog filma su tu, ali nisu uspjeli od tih elemenata sastaviti smislenu filmsku priču...premalo je humora koji bi ovo djelce učinio zanimljivijim i dao smisao svemu ako je to trebala biti akcijska komedija, a ako nije...autor se nije mogao odlučiti kakav film hoće..šteta

  • #4
    2 0

    postova:200
    mary89 @ 8.12.2013. 20:36
    Razocarana sam, ocekivala sam vise. Problem ovog filma je u tom sto je u isto vrijeme i Mafia-Film, Action, Drama, Komedija, Satira, s puno crnog humora i ponekim Filmskim citatom, Luc Besson je pokusao sve to uklopiti, medjutim bezuspjesno. Kakakterizacija likova je povrsna i to je na neki nacin sasvim ok za ovakav film do nekakve granice, u ovom filmu su likovi tak bezvezni da je na kraju totalno svejedno sto ce biti s njih. Steta, nadala sam se malo vecoj i boljoj zabavi.
  • #5
    0 0

    postova:1
    mirela272000 @ 11.12.2013. 21:19

    ja sam se odlično zabavila

  • #6
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 30.12.2013. 6:09

    -Luc Besson ovim filmom je pokazao da se ne snalazi u komedijama,pa makar one bile i mafijaške sa zvučnim filmskim imenima kao što su Robert De Niro,Tommy Lee Jones i Michelle Pfeiffer.

    -Nakon što je filmskoj umjetnosti poklonio kultne filmove "Leon-Profesionalac",Peti Element" i Nikitu" ovaj francuski redatelj je jednostavno zakazao.

    -"Malavita" je imala sve predispozicije da bude dobra i zanimljiva crna krimi komedija,no na neki čudan način Besson je napravio ispraznu i neduhovitu komediju sa rijetko viđenim glupim završetkom.moglo je i puno bolje(ali nije)!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala