Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Avioni

1
  • #1
    2 0

    postova:2915
    gorlock @ 15.9.2013. 22:21

    Prosječan crtić koji se neće pamtiti niti po čemu, osim po pokušaju zgrtanja novca na račun stare slave i prethodnih crtića Auti.

    Avioni iliti zrakoplovi je nemaštovit crtić sa gotovo niti jednom smiješnom scenom, crtić koji će vas uspavati svojom nemaštovitošću.

    Unazad odgledanih 4-5 crtića u cinestaru ovo je prvi crtić koji je uspio (danas) dići mog klinca (5,5 godina) otprilike na sredini crtića, i gotovo odustati od gledanja.

    Crtiće Auti i Auti 2 obožava, ali ovaj mu jednostavno nije sjeo, kao niti meni.

    vrlo loše

  • #2
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 5.8.2014. 13:44

    e da nije bilo carsa ovo bi bilo zanimljivije gledati, ovako....meh...nije dovoljno samo promijeniti autiće u aviončiće, a niti su priča ni likovi na nivou carsa...ni dovoljno drame ni dovoljno humora, čista konfekcija...a i djeci su bliži autići od aviona....hrvatska sinhronizacija već postaje dosadna s tim dijalektima.....

  • #3
    0 0

    postova:4
    honk123 @ 9.6.2023. 9:42

    Guys i was seeting alone at home and i found  google this page this is very amazing  tyr this page 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala