Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hrid

1
  • #1
    3 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 15.9.2013. 1:46

    dugo sam tražio koji akcijski film da pogledam subotom uvečer i sjetim se da sam nekad davno gledao  HRID.i nisam pogriješio.ovaj filmski spektakl može biti počak svima koji žele snimiti dobru akciju.film sadrži sve ono što jedan akcić treba imati,od akcijskih scena do minimiziranog humora...jednostavno pravi film za ubiti 2 sata....

  • #2
    1 0

    postova:311
    auran @ 23.9.2013. 9:07

         Hrid je punokrvni akcijski film redatelja Michaela Baya u kojem briljiraju Sean Connery, Nicholas Cage i Ed Harris. Bivši, zloglasni zatvor Alcatraz što se nalazi na otočiću usred zaljeva San Franciscoa kao mjesto radnje, prikazi unutrašnjosti zatvorskih zdanja i njegovih podzemnih tunela i prolaza, uz glumačke nastupe i akcijske prizore, glavni su aduti ovog filma koji vas neće ostaviti ravnodušnima. 

         Ni sam ne znam koliko sam puta pogledao ovaj film, ali znam da sam uživao svaki put kao da ga prvi put gledam. Ovaj film bih preporučio svim ljubiteljima akcije, ali i onima koji uz akciju vole i dobru priču. Osim toga film će se dopasti i ženskoj populaciji u jednakoj mjeri kao i muškoj. 

  • #3
    5 1

    postova:2916
    gorlock @ 24.9.2013. 17:47

    Da, da svakako film koji treba pogledati i koji sam trebao uvrstiti među top 10, @Auran.

    Vrhunska akcija, odlična priča, odlični glumci, sve najbolje o ovom filmu.

    To je jedan od mnogih kojih imam u svojoj VHS kolekciji Cool

  • #4
    1 0

    postova:66
    mightywez @ 2.1.2018. 22:00
    To je to. Film snimljen devedesetih. Užitak za gledanje.
  • #5
    1 0

    postova:542
    leon123 @ 3.1.2018. 12:29
    Uzitak za gledanje.Soundtrack koji prati film fenomenalno djelo Hansa Zimmera.Svi glumci fantasticni,kao i scenarij. 9.2/10
  • #6
    0 3

    postova:37
    rekmi222 @ 13.5.2023. 23:37
    Koje sranje od filma! Možda je u devedesetima nekolicini bio i dobar, ali danas takav film ne vrijedi ništa. Još jedan od onih filmova koji nas cca 2 sata nabrijavju da će se nešto dogoditi, a dogodi se samo odjavna špica i to je to..
  • #7
    2 0

    postova:1
    fannn123 @ 19.5.2023. 16:22

    Ne slažem se s nekim ljudima . Jako mi se svidio 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala