Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Poziv

1
  • #1
    3 0

    postova:416
    taurus @ 28.8.2013. 13:19

    Napet triler od prve do zadnje minute,jedna od boljih uloga H.Berry naročito u posljednje vrijeme.Prilično uvjerljivo je utjelovila operaterku hitne službe koju progone demoni iz prošlosti a film nam pruža i uvid u sistem rada same službe kao i način na koji se vrši selekcija pristiglih poziva za pomoć.Ako bih morao napraviti paralelu sa nekim drugim filmskim djelom rekao bih da je The Call po atmosferi najsličniji Cellular-u,minus komične scene iz tog filma.Sam treći čin je pomalo "filmski",smatram da su mogli realnije privesti priču kraju što bi bio dodatni plus ali bez obzira na tu činjenicu solidno ostvarenje u kome će najviše uživati fanovi H.Berry.

  • #2
    0 2

    postova:158
    fantasma13 @ 1.9.2013. 1:27

    kraj je tipičan trilerski, a to je i obilježje trilera da je kraj takav kakav jest..

  • #3
    1 2

    postova:1
    gusicharis9 @ 31.12.2013. 14:21

    Film je EXTRA,ali kraj nikako.

  • #4
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 6.2.2016. 23:31

    Izuzetan psihološki triler. Za moj ukus (živce) prenapet, baš me uznemirio.  Halle mi nije toliko uvjerljiva , kao što su to psihopat i oteta djevojka. Mala je fakat dobra, uvjerljiva za poludit. Tesko je napravit dobar tiler,  a da nije prepun Rupa i gluposti.  8,5/10

    E da, I meni je kraj više nego prihvatljiv, dapače... 

  • #5
    3 0

    postova:6
    renatasrnec8 @ 7.2.2016. 0:18
    Slazem se s yumom. Kraj je bas izniman. Odlican triler i vrlo,vrlo dobar kraj.
  • #6
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 7.2.2016. 6:35

    ja pak ne mogu vjerovati da je isti covjek snimio i machinista,,napet je,ali nisam mogao gledati to drugi put,ona glupava pitanja novaka  kad ih berry kao instruktorica upoznaje s poslom,katastrofa,kao da su retardirani a trebaju raditi nesto tako odgovorno,opcenito losi dijalozi..poceo sam preispitivati i samog machinista i dosao do zakljucka da je reziser zvekan kojem se posrecio jedan odlican film,a za to je valjda zaslusniji christian bale nego on sam..
    i na kraju slazem se s yumom,film je PREnapet, ali onako na neki seljacko iritantan nacin

  • #7
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 7.2.2016. 19:38

    Hahaha slažem se, pripravnici... jao, da. Onaj retardinjo, da... U pravu si. I dijalozi  (izuzev onih dispečerskih) su malo lošiji, stoji sve.. No, u cijelosti je film dobar, čuj, takav scenarij pa takva tema i takav žanr, odnosno obrnutim redoslijedom: žanr - tema - scenarij. Neloše, meni ispunilo svrhu; zabavila sam se makar na morbidan način  i k tome ustedila na grijanju doma jer su me šusale valunge hahahaha! 

  • #8
    0 0

    postova:603
    robertini @ 5.3.2017. 21:19

    film je obilježila afrikanka (?) H. fucking hot Berry Plazi jezik

    Film je prilično napet  s odličnim kadriranjem i fotografijom i ustvari je osvježenje na bazi trilera 

  • #9
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 28.10.2017. 11:52
    Vrlo napet triler od prve do zadnje minute.Halle Berry odlicna,kao i Abigail Breslin.Kraj mi je mrvicu retard. 8.7/10 zbog kraja
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala