Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Život Davida Galea

1
    1 1

malena1983 @ 25.8.2013. 17:07
    Odlican film, puno govori o ljudima, a i dokazuje ono bitno, da sam u pravu :) Nitko nema pravo nikome oduzeti zivot iz bilo kojeg razloga!!
    0 1

yuma @ 3.11.2016. 23:07

Odličan, napeti triler/drama s vrlo dobrom pričom , dobrom glumom i napetom režijom. Ne sadrži neke inovativne ili neviđene elemente no svakako je vrijedan pažnje kao korektan uradak i, ako ništa drugo, kao vježba moždanih vijuga u pokušaju raskrinkavanja cijele priče. Ipak, zbog toga što sam sama pohvatala stvari dosta rano, meni je nešto manja ocjena, ali ipak dosta visoka; 8. 

Preporuke . 

0 0

atlantiday @ 7.4.2018. 23:44

Stvarno sam željela uživati u filmu, gledati ga očima forumaša koji su oduševljeni filmom, ali eto, nije mi uspjelo. Film je trebao biti uzbudljiv, napet, zanimljiv, borba malih ljudi protiv neumoljivosti zakona... Ali. Iako volim lik i djelo Kevina Spaceya, to nije bilo dovoljno da bih zavoljela i ovaj film. Moram povući parelelu sa Letom iznad kukavičjeg gnijezda koji me je kod prvog gledanja totalno ostavio bez daha dubinom i snagom cijele priče. I ovdje imamo borbu pojedinca protiv apsurdnosti sistema (koji se lako može prenijeti i izvan bolničkih zidina), a Jack Nikoslon kao antiheroj, postao je glavni junak priče. Bilo bi puno zanimljivije da je umjesto morbidnog petljanja oko 'silovanja i ubojstva' žene na umoru, scenarij prerađen, pa da je neki pedofil oteo i zlostavljao Kevinovog sina kojeg bi sistem na kraju optužio na smrtnu kaznu, a onda da Kevin, koji  je na akademskoj razini borac protiv te iste kazne, odluči je li za ili protiv (to bi bila prava pishološka borba). Ovako, on je tek pijanac ostavljen od svih, koji osmisli perfidnu igru koja je više potresla glavnu glumicu nego mene ispred ekrana. I na kraju, pojeo vuk magare. Ljudi pomriješe, ptičice pjevaju, svijet se i dalje vrti kao što se vrtio i do tada, a osuđenici na smrt umiru od zlosretne injekcije.

0 0

cala @ 14.6.2018. 12:33

pustite sve negativne komentare,pod obavezno pogledati ovaj film ko već nije,ako tražite zanimljiv film sa snažnim završetkom ne gledajte dalje....20/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala