Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zviždačica

1
  • #1
    6 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.8.2013. 21:48

    Teške teme su obrađene u ovom filmu.

    Jedna od njih svakako će gledatelju promijeniti mišljenje o "Ukrajinkama" u BiH i HR tijekom i nakon rata.

    Likovi u filmu su jako dobro razrađeni - najžalosnije je što je film sniman prema istinitim događajima.

  • #2
    4 0

    postova:130
    krushka @ 22.8.2013. 3:16

    Strašan film, nije mi ga bilo nimalo lako gledati. Može poljuljati, ionako jedva stečeno, krhko povjerenje koje gajiš prema bilo kome i bilo čemu, a pogotovo prema muškarcima. Zbilja je najžalosnija činjenica da je sve to istina i stvarno čovjeku dođe da se zapita čime je zaslužio miran san i život, a neka petnaestogodišnja djevojčica iz Ukrajine jednostavno nije, njoj poslije kiše nije došlo Sunce, njoj je poslan metak u glavu i zapravo je zbog toga mogla biti sretna. Metak na dar, kao Sunce.

    Inače, Rachel Weisz na visini zadatka.

  • #3
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 11.12.2014. 21:46

    Kruška,  mogo si nas poštedjeti podatka o "spasenju metkom u glavu", upozoriti na spoiler :-/

  • #4
    0 2

    postova:1
    antoniolucija @ 12.12.2014. 22:41

    kako pogledati ovaj film

  • #5
    0 0

    postova:207
    arina @ 5.3.2016. 2:01
    Da,neka mišljenja su se i meni promijenila.Dobar i težak film.
  • #6
    0 0

    postova:348
    masina @ 14.5.2021. 22:42
    Oooo bože pa jel nisu mogli naći bar jednog glumca sa našeg podneblja da priča “normalno” da ga razumijemo. Odmah na startu oni policajci i sudija kao da je sudjenje negdje na kosovu, i šiptara bi bilo lakše razumijet...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala