Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Jane Eyre

1
  • #1
    3 0

    postova:311
    auran @ 20.8.2013. 10:50

         Film Jane Eyre iz 1996.g. po meni je najbolja ekranizacija ovog poznatog romana, a Charlotte Gainsbourg jedina prava i najbolja Jane Eyre. Čitav film djeluje poput oživljenog romana, a fotografija, krajolici i interijeri su melem za oči. Gluma Charlotte Gainsbourg toliko je moćna i dirljiva, a emocije tako jasno izražene da, gledajući njenu izvedbu, doslovno osjećate bol koju osjeća njezin lik i suosjećate s njom.      

         Valja istaknuti i malu Annu Paquin koja u filmu glumi Jane Eyre kao djevojčicu, a čija je gluma također nevjerojatno moćna i savršeno dočarava Janein karakter. I za kraj tu je uobičajeno dobri William Hurt koji je uvjerljivo dočarao duševnu muku svoga lika rastrzanog između društvenih konvencija i težnji svoga srca.   

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala