Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Paprika

1
  • #1
    2 1

    postova:507
    pandaboy @ 11.8.2013. 15:09

    Bolje od "Inceptiona"!!! There, I said it (rapidly hides under the table) :P

  • #2
    0 1

    postova:507
    pandaboy @ 11.8.2013. 23:38

    nema minusa, dislikeova još, really? :O

  • #3
    2 0

    postova:6
    evolve @ 12.8.2013. 11:17
    Zašto bi dobio dislajk? Svatko ima pravo na svoje mišljenje... Inače gledao sam ovo kad je bilo na Novi, zbilja atmosferičan film sa maštovitim i zanimljivim likovima. Sviđale su mi se sekvence u snovima možda još i više nego u Inceptionu zbog nekakvog nostalgičnog osjećaja koje pružaju. I animacija je zbilja nešto posebno, vidi se da je uloženo puno truda u nju. Uglavnom meni se film dosta svidio, ima neke zbilja inovativne ideje i vrlo je maštovit.
  • #4
    1 1

    postova:507
    pandaboy @ 12.8.2013. 12:56

    @evolve, ma ja to više tako kao iz šale komentiram, jer me često napadnu zbog toga što mislim da je Ineception malo precijenjen. Nažalost nisu svi tako korektni prema tuđim mišljenjima, pa cijenim tvoje razumijevanje :) Meni je Paprika jednostavno bolji film o toj cijeloj ulažanje unutar snova tematici. A ima i epizoda crtića Ducktalesa koja se takla te iste teme prije oba filma. :P

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala