Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čovjek od čelika

1 2
  • #16
    0 3

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 23.8.2017. 22:44

    Zak Snajder  nam donosi novi chapter  Dc-a . Kao za pocetak MoS nije za bacit . Da resimo jednu stvar . Vidio sam na forumu tu da ima neki ljudi koji kazu da je ovo los film .  Nazalost oni su u zabludu  jer ovaj film mozda ima CGI - efekte al zato prica  i gluma je napravljena paralelno i dobro . Tako da to je reseno . Drugo :  Za glumu . Michael Shannon nam donosi jedan od najboljih negativaca ikada .. Amy Adams je pre dobra kao Lois Lane . Hvala Zak Snajderu Smije se . Isto vazi i za Diane Lane kao Martha Kent . Henry Cavil je vrlo dobar kao superman/Clark Kent . Ostali likovi ( Aylet , Costner , Russel ) su zavrsile dobar posao . Za kraj MoS je jedan film koji spada u najbolje od Dc filmova . Zak Snajder dokazuje da nije za bacit . Dva puti pogledan ..  

    9/10 

  • #17
    0 4

    postova:542
    leon123 @ 6.1.2018. 18:40
    Film je ok.Mislio sam da je bolji od glumacke ekipe do Nolana I Snaydera i do Zimmerove glazbe.Predugo i predosadno. 6.1/10
  • #18
    3 3

    postova:112
    fiorano @ 7.1.2018. 16:43

    Fim je katastrofa iz jednostavnog razloga - snimljen na temu koju smo već gledali u originalnom Supermanu sa Chirstopherom Reeveom, a koji smo gledali nebrojeno puta. I onda, nakon 100 godina, snimiti novi Superman na već viđenu temu? Jadno.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala