Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pijanist

1
    5 2

jure zeljko @ 15.5.2013. 1:11

tko voli drugi svjetski rat i tu tematiku....mislim da je film super vrijedi pogledati Iznenađen meni je zakon

3 3

rolotomassi @ 27.1.2018. 16:06
    Jako malo komentara za ovako odličan film
    1 4

leon123 @ 28.1.2018. 11:41
    Slazem se jako malo komentara za ovaj filmski klasik.Film je briljantan s vrhunskom glumom i scenarijem.Glazba odlicna. 10/10
    2 1

ilijam99 @ 10.1.2019. 1:58
    Jedan od najpodcjenjenijih filmova! Film je lektira, čudo! Umjerena doza židovske propagande i prikazivanje Njemaca iz više perspektiva, ne isključivo kao dežurne masovne ubojice, film je autobiografski, a Adrien Brody se u glavnoj ulozi snašao maestralno, film je pokupio mnoge nagrade i definitvno ih je zaslužio.Par scena iz filma su tako upečatljive da ćete ih se sjećati godinama, glazba, motivi, glumci..sve je na nivou, najveće ostvarenje kontroverznog Polanskog, osobno 2. najbolji film na temu WW2, draži mi je od kritički boljeg “Spašavanje vojnika Ryana”. Topla preporuka svima! 9/10(mozda malo subjektivno, film jednostavno obožavam)!😜
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2019 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala