Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pijanist

1
  • #1
    6 2

    postova:23
    jure zeljko @ 15.5.2013. 1:11

    tko voli drugi svjetski rat i tu tematiku....mislim da je film super vrijedi pogledati Iznenađen meni je zakon

  • #2
    3 3

    postova:20
    rolotomassi @ 27.1.2018. 16:06
    Jako malo komentara za ovako odličan film
  • #3
    2 4

    postova:542
    leon123 @ 28.1.2018. 11:41
    Slazem se jako malo komentara za ovaj filmski klasik.Film je briljantan s vrhunskom glumom i scenarijem.Glazba odlicna. 10/10
  • #4
    3 1

    postova:2
    ilijam99 @ 10.1.2019. 1:58
    Jedan od najpodcjenjenijih filmova! Film je lektira, čudo! Umjerena doza židovske propagande i prikazivanje Njemaca iz više perspektiva, ne isključivo kao dežurne masovne ubojice, film je autobiografski, a Adrien Brody se u glavnoj ulozi snašao maestralno, film je pokupio mnoge nagrade i definitvno ih je zaslužio.Par scena iz filma su tako upečatljive da ćete ih se sjećati godinama, glazba, motivi, glumci..sve je na nivou, najveće ostvarenje kontroverznog Polanskog, osobno 2. najbolji film na temu WW2, draži mi je od kritički boljeg “Spašavanje vojnika Ryana”. Topla preporuka svima! 9/10(mozda malo subjektivno, film jednostavno obožavam)!😜
  • #5
    3 1

    postova:392
    samuraj @ 23.2.2019. 14:40

    Čisto subjektivno meni je ovaj film bolji od "Schindlerove liste". Znam da većina ne dijeli takav stav, ali jednostavno ostavio je jači dojam na mene. Zapravo moj prvi izbor na temu holokausta. Potresno, uvjerljivo, nadasve snažno djelo koje kada se jednom pogleda zauvijek se pamti. Naravno da je i "Schindlerova lista" jak film, samo što je po mom ukusu predugačka i u klasičnoj Spielbergovoj maniri djelomično upropaštena pretjeranom sladunjavošću kojoj u ovakvoj tematici nema mjesta.

  • #6
    4 0

    postova:1
    ranko petrović @ 24.2.2019. 1:56

    Počeo sam film gledati sa možda 5-6 minuta zakašnjenja, nisam ni znao o kojem se filmu radi, možda i bolje, jer sam ga gledao bez ikakva opterećenja... 

    Izvanredan film, briljantan u svim elementima, snažan utisak... 

  • #7
    2 1

    postova:1962
    aya @ 24.2.2019. 16:23

    Remek djelo. Ni danas se ne mogu načuditi kako je izgubio Oscara od jednog Chicaga.

  • #8
    3 3

    postova:24
    kokoshin @ 24.2.2019. 19:55

    Nisam od onih koji olako hvale filmove ali kada bih napravio neku svoju listu od 10 najboljih filmova svih vremena, ovaj bi film sigurno bio na njoj.

  • #9
    1 0

    postova:242
    smarkovi @ 27.2.2019. 16:14
    I meni je ovaj film bolji od Chikaga,no nije mogao dobiti Oscara radi režisera koji je u nemilosti amera,no zato ga je dobio glavni glumac.
  • #10
    2 0

    postova:1962
    aya @ 27.2.2019. 23:13

    Griješiš, upravo je Polanski dobio Oscara za najbolju režiju, ali The Pianist nije dobio za najbolji film. Zato mi i smeta, ajd da nisu dali Polanskom, to bi shvatila, ali njemu su dali, no ne i filmu.

  • #11
    0 7

    postova:128
    key @ 30.11.2019. 16:20
    U pocetku kad je izisao jako mi se dopao, no sto je vrijeme vise prolazilo sve manje i manje imao sam dojam kao da se izlizao. Osjecaj je bio opravdan, kada ga danas usporedim s onim sto je izdrzalo test vremena WED, EATG, TBOTRK, TIG, The Counterfeiters, TTT, SSDLT, My Way, Elser, Stalingrad, Downfall, itd da spomenem samo neke s WWII tematikom, a inace mi ne bi usao ni u top 100 najboljih filmova. To je film klase Schindlera i Ryana, dakle uradak za jedno do max. dva gledanja i to u sto kracem vremenskom periodu. Danas nakon toliko vremena od prvog gledanja ne bih se ni uz najbolju volju mogao natjerati da pogledam ni sekunde tog uratka prozetog iritantno mlakim tempom i iz toga pripadajucom mu dosadom.
  • #12
    1 0

    postova:27
    don berna @ 30.11.2019. 18:50

    dobra radnja , na ovu temu se može napravit masu filmova

  • #13
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 2.12.2019. 22:18

    ....film semitsko anti-semitski ???! Nigdje u povijesti filmova o holokaust nije snažnije prikazan dio di židov židovu vuk, dok se prvi u getu bogate drugi na pločniku umiru od gladi a treći mlati drugog dok ga prvi plaća. U ovom filmu židovi nisu imali milosti ni za djecu ni za starce, iako su bili skoro u istom sosu. Čudo da je dobio i to oskara jerbo scene iz varšavskog geta bacaju gadno svijetlo na žrtve holokausta.

  • #14
    1 2

    postova:128
    key @ 8.12.2019. 16:06
    Knjiga zidova Gerarda Menuhina 'Tell the Truth and Shame the Devil' unosi kaos u povijest holokausta jer autor u njoj na osnovu svjedocanstva svojih roditelja koji su prezivjeli Auschwitz, tvrdi da u tom logoru nije bilo plinskih komora. Knjiga se moze naci online u PDF formatu besplatno za procitati na engleskom jeziku i obogacena je fotografijama iz logora koje po njemu dokazuju navode autora. Molim vas nemojte se zalit meni nego autoru knjige kojeg jos koliko znam nitko nije demantirao niti je protiv njega podnesena krivicna prijava, Meni je to cudno kad su nas ucili suprotno pa me zanima kako to da je ta knjiga uopce dobila dopustenje za objavu i kako to da je autor jos uvijek na slobodi?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala