Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Elizabeth

1
  • #1
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 4.5.2013. 19:55

    bolji bi bio film da se više posvetio genijalnosti te žene i njenoj političkoj umješnosti u svijetu muškaraca, a ne njenom privatnom životu i kontroverzi o njenoj intimi...ili je to u današnje vrijeme  neodvojivo?...

  • #2
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 23.5.2016. 7:42
    a gle,da je bila galileo nije,povijesne okolnosti su bile takve kakve jesu,imala je tu poziciju i kraj price,film je dobar,cate idealna za ulogu bas gledam oscara je te godine dobio onaj dosadni zaljubljeni shakespeare,smijesno,dobro tu je life is beautiful bio apsolutno hit,nema do talijana,svi se mogu sakriti iza njih
  • #3
    0 1

    postova:1090
    yuma @ 28.2.2019. 22:49

    Dobar film! Večeras stignem napisat samo da ga mogu preporučiti :-) 

    Edit:

    Cate je fantastična! Nisam znala da je film tako star pa sam bila iznenađena kad sam je vidla svježu i lijepu poput rose :-)... Onda sam vidjela Josepha Fiennesa i mislim si: "čovječe, kako ovaj sliči Ralphu Fiennesu Smije se). Onda sam vidjela Daniela Craiga i pomislila: "Jel to onaj James Bond u mladim danima"? (ne gledam Bondeke :-). Uglavnom, prošlo je 20 godina od snimanja i glumci su baš mladi Smije se

    I tako... super glumci, dobro su se snašli u ulogama...

    Prikaz Elizabete od jednostavne, ponizne i skromne djevojke do oštre beskompromisne kraljice koja solidno koristi svoju moć i ovlasti bio je zanimljiv. Ona (Cate) je uspjela postići fine nijanse u karakterizaciji lika i prikazati "muke po kraljevstvu". Čak i ta ljubavna priča ima nekog smisla. Ja ne znam jel povijesno ovo sve točno, ali nije mi ni bitno... Ionako je tako davna povijest uglavnom iluzija, jer je nemoguće imati istinitu i cjelovitu sliku o osobama i što i kakve su one točno bile...

    Sviđaju mi se kostimi, šminka, sve mi je ok.

    Nemam neke ozbiljnije zamjerke, brzo mi je ispunio vrijeme i meni je to prvi znak da je film dobar.

  • #4
    0 6

    postova:11
    logar @ 28.2.2019. 22:54

    Producenti misle kako smo toliko operirani od dobrog ukusa da nam i ovakve splačine mogu podvaliti pod umjetnost.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala