Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Breza

1 2
  • #16
    1 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 8.3.2017. 20:00

    To je  cura tog vremena,dok bi došle k sebi već bi bile bake.

  • #17
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 9.3.2017. 11:03

    Ajde da je netko istipkao objašnjenje nekih funkcija informatičkog hardwarea... Meni se više nije dalo na ovom topicu s dragim starim Buffalom... Plazi jezik

    Što se interpretacije Janice tiče, o ukusima se raspravlja tako da samo nastavite, ja sam svoje rekla a rado pročitam tuđe argumente ;-)

  • #18
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 9.3.2017. 12:09

    Izlanuo se"informaticki hardver",daj molim te nemoj se pravit vazna,da ti nisam reko kad imas problema sa preglednikom da trebas obrisat medjuspremnik i kolacice u istom jos bi se mucila s telefonom,svaka zenska zna te precace na tipkovnici,to vam je specijalnost,a i to brzo tipkanje po telefonima,ja to uopce ne proucavam niti me zanima

  • #19
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.3.2017. 12:14
    Kao i sve, film i likove treba promatrat u kontekstu vremena...a u duhu dana žena, s nevjericom čitam komentare o Janici kao liku pa i o glumici, a koja je istu prikazala upravo i točno onakvu kakva je Janica jedino i mogla biti u zadanom okruzenju i vremenu i kao invalid...odaju ti komentari potpuno nepoznavanje društvene povijesti i kulture, prvenstveno na ovim prostorima...istina, nije se puno promijenilo, osim načelno, u odnosu prema ženama, iako su se žene promijenile...
  • #20
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 9.3.2017. 12:17

    dobro zboris,na tragu onoga sto je rekao i svrljozvrljo, samo u haiku varijanti,i s tim se potpuno slazem

  • #21
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.3.2017. 13:18
    Isto promasena kvalifikacija...nisu te žene za zivota mogle doći k sebi ni ikome drugome
  • #22
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 9.3.2017. 13:29

    no dobro,nisu bas do kraja zivota bile takvi robovi,ako su prezivjele porode i glad,ratove i  bolestine,imale su neki status u zajednici,naoruzane iskustvom,nekakvim znanjem o lijecenju prorodnim nacinom ,bile su bitne da znaju porodit musko dijete i sl

  • #23
    1 1

    postova:1090
    yuma @ 9.3.2017. 14:13

    Dobro dečki! Ona je submisivna, a svi su prema njoj dominantni. Uključujući i ostale seoske žene.Plazi jezik

    Ipak, submisivna osoba iz sebe može izzračiti nešto a ja ponavljam - ne osjećam ništa. Dok je gledam, nit je žalim, nit je razumijem, nit me zanima. Apsolutno sam ravnodušna prema njenom liku. Možda je redatelj to htio i zato je uzeo ženu koja nije morala glumit. Samo je morala imati lice i pogled u daljinu. Vjerojatno nije pila kavu na setu, malo je spavala i - voila! :-)

  • #24
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 9.3.2017. 14:19

    A Buffalo...pomogao si mi, da! Možda sam ja trebala bit ta koja će u detalje opisati što je shift, a što caps lock pa da ti vratim uslugu. Informatičku. Hardversku hehe

  • #25
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.3.2017. 14:40
    A jebat ga...česti paradoks...ako netko ne razumije bit, džabe objašnjavati, jer objasnjenje ne bi bilo potrebno da razumije...bit...il' ne bit...pitanje je...shift ili caps...
  • #26
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 9.3.2017. 17:59
    sad se vise ne sjecam svih detalja,ali mislim da je u to vrijeme, pa jos na selu, jedno takvo njezno,plaho i bolecivo stvorenje bilo sam na teret,usta koja treba nahraniti a nikakve koristi od nje ni od njene ljepote,a janica je upravo takva i ta glumica je to korektno odradilla,a o izgledu da ne pricam
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala