Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Michael Clayton

1
  • #1
    2 0

    postova:416
    taurus @ 10.2.2013. 22:58

    Film sa kojim treba imati strpljenja jer se radnja prilično sporo odvija ali zaplet je solidan a i glumačka postava je korektno odradila svoj posao.

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.2.2013. 9:13

    Film sa kojim treba imati strpljenja jer se radnja prilično sporo odvija

    Blago rečeno...ja sam umrla od dosade.....a tome nije pomogla niti samo korektna glumačka postava, a niti samo solidan zaplet.

  • #3
    3 1

    postova:1
    mayastardust @ 27.6.2014. 20:39
    Glupo mi je uopce ista napisat na prethodni komentar, al po kojem principu ti ocjenjujes filmove? Jer Michael Clayton je vrhunski, iznimno inteligentni moralni triler u produkciji jednog od najboljih modernih redatelja danasnjice, film je cista desetka.
  • #4
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 29.9.2014. 8:51

    Erin ostaje daleko najboji film te tematike...bez obzira iz čijeg ugla je priča i kojoj strani pripadaju glavni akteri postavljenu ljestvicu teško da će ikada preskočiti ijedan predmetni film....

  • #5
    0 0

    postova:17
    biokovo @ 29.1.2024. 21:45
    Zapravo, bas me briga za te dosadne usporedbe koji je film bolji i sl. Ovaj film je jaaako dobar. Eh da glupo je u opisu navedeno u kojemu se poblize pokusava opisati film "paranoicno". Zivili junaci moji!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala