Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ljubav i ostale droge

1
  • #1
    0 0

    postova:416
    taurus @ 4.2.2013. 13:55

    Simpatičan i gledljiv film,odstupa od ustaljenih šablona po kojima se snimaju romantične komedije.Gyllenhall i Hathaway vrlo dobri. 

  • #2
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 6.3.2019. 14:06

    Napokon je Hathaway odigrala solidnu ulogu... Slučajno sam joj dala ne znam koju šansu (jer sam odlučila uopće više ne gledat filmove s njom koliko mi je loša i ona i ti filmovi)... Gyllenhall je još i bolji. 

    Film doista je na neki način gledljiv i nema uobičajene šablone. Ima nešto patetike (ipak je riječ o mladoj ženi s teškom dijagnozom), ali priznajem da je redatelj vješto većinu potencijalne patetike pretvorio u nekakvu gledljivu priču.

    Ono što me u filmu smeta i zbog čega mi nije dovoljno simpatičan i ne može dobiti veću ocjenu su gafovi tipa: 

    Jednom rečenicom: smetaju me full nespojive stvari u filmu i smetaju mi degutantne scene, jer redatelj je možda izbjegao patetiku što nije lako u romantičnoj dramediji, ali se po meni malo izgubio u svemu ostalome: seksualiziranosti, emocijama, poteškoćama realnog života, međuljudskim odnosima i komediji.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala