Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Poljubac smrti

1
  • #1
    0 0

    postova:20
    spikaiva @ 27.1.2013. 17:53

    Odličan film.Nicolas Cage također.Ocjena 9/10:)

  • #2
    0 1

    postova:20
    spikaiva @ 27.1.2013. 18:49

    Nicolas Cage kao Little junior-jedna od njegovih najboljih uloga:)preporucam:)

  • #3
    0 1

    postova:20
    spikaiva @ 27.1.2013. 18:49

    Nicolas Cage kao Little junior-jedna od njegovih najboljih uloga:)preporucam:)

  • #4
    0 1

    postova:20
    spikaiva @ 27.1.2013. 18:50

    Nicolas Cage kao Little junior-jedna od njegovih najboljih uloga:)preporucam:)

  • #5
    0 1

    postova:20
    spikaiva @ 27.1.2013. 18:51

    Nicolas Cage kao Little junior-jedna od njegovih najboljih uloga:)preporucam:)

  • #6
    0 0

    postova:20
    spikaiva @ 27.1.2013. 18:51

    Nicolas Cage kao Little junior-jedna od njegovih najboljih uloga:)preporucam:)

  • #7
    0 0

    postova:36
    skeletor @ 4.3.2024. 22:28

    Nakon dugo vremena ponovno pogledao ovaj film. 
    Od dobrog scenarija, glumačke postave, glume, odličnih pojedinačnih scena i kredibilitetom remakea dobio se Prosječan triler. 

    Najviše kritika bio dao na režiju, sve izgleda kao da je netko snimao i slagao bez ikakve povezanosti. Spoje se dvije - tri dobre scene i sljedeća kao da nema veze sa prethodnima ili nekakav totalni amaterizam. Pokrene se akcija i taman se zagriješ za film i sljedeća scena opet nema kemije. I tako cijeli film, stalno ispočetka. Nije pomoglo niti Carusov nedostatak karizme za iznijeti ovakvu glavnu ulogu.
    Pohvalio bi dio glumačke postave, Rapaporta kao kvartovskog ljigavca, Tuccija odvjetnika, Rhamesa kriminalca (pa makar i kratka uloga) i odličnog Nicolasa Cage u ulozi negativca. Moram priznati da me iznenadio, dosta originalna i uvjerljiva uloga Little Juniora.

    Sve u svemu, prosječan triler sa bljeskovima odlične glume i par zanimljivih scena.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala