Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gangsterski odred

1
  • #1
    0 2

    postova:1
    bas bas ko ko @ 4.1.2013. 0:04

    gde da pustim fil da gledam

  • #2
    9 0

    postova:514
    fox89 @ 4.1.2013. 15:43

    daj gordane više stavi neki natpis kod registracije da ovo nije portal za gledanje filmova!! pun je meni "gorenavedeno" ovakvih komentara...

  • #3
    10 0

    postova:711
    gordan @ 4.1.2013. 18:10

    Ok. Iako ni to vjerojatno neće pomoći previše. Ajd da vidimo koliko ih neće vidjeti žuti natpis.

  • #4
    4 1

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2013. 21:53

    @grozdane, žuti natpis itekako je upečatljiv. Jako dobro.

  • #5
    2 0

    postova:416
    taurus @ 2.8.2013. 13:21

    Odlična pravolinijska akcija bez mnogo  filozofiranja i neke dublje karakterizacije likova.Imamo over the top negativca i dobre momke kojima je jedini cilj da ga sruše i to na gangsterski način,zabava je zagarantovana.

  • #6
    1 0

    postova:2
    imazile @ 30.1.2014. 0:29

    Odlican film!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #7
    1 2

    postova:242
    smarkovi @ 31.1.2014. 11:53
    Siguran sam da mnogi nece dijeliti moje misljenje,ali od Kuma 1 ovo mi je najbolji film o mafiji,a Sean Pen je fantastican u ulozi koja se jako priblizila Brandovoj interpretaciji u Kumu
  • #8
    3 0

    postova:560
    crnisokol @ 10.8.2014. 10:19

    Film čija priča je već viđena i to ispričana na bolji i zanimljiviji način. Likovima nedostaje dubine te samim time ni dobra glumačka postava koju su okupili ne dolazi baš do izražaja. Redatelj uopće nema osjećaja za tempo i neke scene su smiješno posložene, recimo kad u završnom obračunu počne slow-motion smrknulo mi se. Glazba je osrednja, ali veći problem je loše korištenje te glazbe - opet redatelj nema osjećaja za pravi trenutak u kojem bi glazba doprinijela atmosferi i pojačala dojma zbivanja na ekranu.

    Glumci su uglavnom odradili ok svoj posao, no kao što sam već napisao likovi su dvodimenzionalni i sam scenarij im nije dao prostora za bolji dojam.

    Na kraju mi je žao što se nije našao bolji redatelj koji bi iskoristio dobru glumačku postavu i napravio dobar film, ovako ispada osrednje ostvarenje.

  • #9
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 7.2.2022. 11:24
    Megan zvijezde u mega sranju od gangsterskog filma...radnja besmislena, akcijski prizori besmisleni...film je valjda snimljen za 3 dana...zaboravljen nakon jednog
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala