Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Argo

1 2 3
  • #1
    4 0

    postova:4
    minnie1908 @ 13.12.2012. 23:49

    Jako napet film.

  • #2
    6 0

    postova:167
    apex @ 15.1.2013. 15:33

    Imao sam vrlo visoka očekivanja zbog ove nagrade koju je pokupio (golden globe award) a i radi opće dobre kritike i moram priznat da je film fenomenalan! Vrlo sam zadovoljan s Affleckom u ulozi redatelja a bome i kao glavnog glumca, te su sve ostale uloge vrhunski pogođene..Svima preporučam da ga pogledaju! 8,5/10

  • #3
    3 0

    postova:71
    lily7 @ 15.1.2013. 18:35

    Pogledala sam ga već dva puta u zadnjih mjesec dana, baš je filmčina. :D

  • #4
    2 3

    postova:256
    karter @ 18.1.2013. 21:22

    Neznam koliko u ovom filmu ima istine iako piše da je bazirano na istinitoj priči ali priča je apsurdna s milijun nelogičnosti. Film naravno prikazuje objektivno američko viđenje povijesti.Ne vjerujem da je iranska obavještajna bila baš toliko nesposobna. Vjerojatno su tim nelogičnostima doprinijeli amerikanci kako bi sve izgledalo zanimljivije i privlačnije publici. Arkin i Goodman jako dobri u svojim ulogama ali kvaliteta ovog filma je mislio sam da to neću nikad reći Affleck koji je to odglumio ok međutim izrežirao briljantno. Odlično je dočarao vrijeme u kojem se film događa i gradi napetost tijekom cijelog filma a svwe kulminira na kraju kad bježe iz zemlje.  Sve u svemu solidan film za pogledat međutim po meni valjda ima boljih filmova ove godine koji zaslužuju oskara.

  • #5
    3 1

    postova:2527
    bearfoot @ 21.1.2013. 9:39

    odličan film, na stranu dosljednost filma stvarnim događajima, ipak je u filmu sve dignuto za n-tu potenciju, od važnosti događaja do dramatičnosti bijega, zbog čega je došlo i do nelogičnosti u slijedu radnje samog filma,

     zanimljivo, napeto, realistično prikazano, odlična atmosfera kraja sedamdesetih...jedan od boljih filmova u zadnje vrijeme...

  • #6
    3 3

    postova:67
    shogun @ 10.3.2013. 18:40

    Malo sam se razočarao kad sam pogledao film, nisam imao baš nikakva očekivanja iako je dobio Oscara, ali svejedno je ispao samo solidno dobar politički film. Prije svega treba naglasiti da film ima dobru atmosferu, Iran i 70-e su odlično dočarani, čak su se potrudili naći glumce koji su bili jako slični istinitim osobama (vidljivo na kraju filma). Affleck je odlično izrežirao, imao je podršku dobrih glumaca koji su to sa žarom odradili. No, ipak to nije to. Film ne donosi ništa novo (nemoguća misija izbavljanja grupe ljudi) što bi impresioniralo, dosta je usporen do scena izvlačenja predkraj koje su napete, ali viđene. Film je ''samo dobar'', nije ništa posebno, a takvi filmovi ne bi trebali dobit Oscara za najbolji film. Takvi filmovi moraju biti okarakterizirani kao odlični, zapanjujući, veličanstveni itd., filmovi koje ćemo pamtiti danima, tjednima, mjesecima, godinama. Argo to nije. Ne može se kriviti Akademiju jer je ove godine izbor bio jako loš no svejedno nekako djeluje ispolitizirano (Obama čita pobjednika!?!). Samo dobar.

  • #7
    1 8

    postova:158
    fantasma13 @ 4.4.2013. 22:28

    najgori dobitnik oscara IKAD ! nedinamično, neuzbudljivo i dosadno.

  • #8
    1 2

    postova:560
    crnisokol @ 21.7.2013. 9:50

    solidan triler, no Oscara po meni nije zaslužio...ali dok se sjetim da je Hurtlocker pokupio kipić pred par godina :p

    zadnjih pola sata filma je maestralno izrežirano, fakat napeto i dinamično mada se zna kako će završiti...

  • #9
    1 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 21.9.2013. 11:39

    film koji je dobio oscara iz razloga što mu je konkurencija bila slaba.ali tko je se još sjeća dobitnika oscara u zadnjih par godina....no,opet je u svakom slučaju bolji od konkurenta mu LINCOLNA.ipak je to napet triler koji ima napet kraj,bez obzira što znamo kakav će kraj biti....vjerovatno najlošiji dobitnik oscara u zadnjih par godina...ali nije on tomu kriv,već njegovi konkurenti.

  • #10
    0 2

    postova:203
    franorobert @ 3.11.2013. 12:12
    Film je odličan, ali bilo je ove godine puno boljih filmova koji su više zaslužili kipić... Politička pobjeda, pogotovo kad je cirkus zaokružila M. Obama koja je proglasila Arga najboljim filmom
  • #11
    4 0

    postova:392
    samuraj @ 24.2.2016. 11:57

    Vidio sam da je Argo bio dosta kritiziran u nekim prijašnim raspravama na ovom portalu. S obzirom na to da se večeras prikazuje na TV- u, bio bi red da i ja nešto napišem o njemu kojeg smatram odličnim filmom.

    Kao što sam već jednom napisao Afflecka ne smatram vrhunskim glumcem, čak me malo načinom glume podsjeća na ovu novu generaciju Hrvatskih glumaca i ako je nešto na nižoj razini u filmu to je onda njegova gluma, iako je ovdje bolja nego u nekim drugim filmovima. Sve ostalo mi je i više nego dobro. Većina vas koliko vidim složila se je da je film dosta napet i uzbudljiv. I to je istina. Ono što je za današnje filmove rijetkost je to da je Affleck snimio zanimljiv triler koji barem meni ni na trenutak nije bio dosadan, bez imalo akcijskih vratolomija, eksplozija, prevrtanja automobila i ostalog što ide uz takve filmove. Isto tako skoro da uopće nema ni glazbe za pojačavanje ritma filma, a i oružije i pucnji su dosta rijetki. Sva napetost postignuta je prikazom straha, nesigurnosti, uznemirenosti taoca i glavnog lika kao i prikazom kaotičnog postrevolucionarnog stanja. Također ni jedan lik nema etiketu nekog super junaka, pa čak ni glavni lik, a cijeli je film oslobođen bilo kakvog političkog i svjetonazorskog pametovanja što je isto rijetkost za današnje filmove. Činjenica da se zna kako će završiti još je jedan plus, jer se samim time ne gleda zbog raspleta i kraja, već zbog vrhunske režije.

    Meni je ovo jedan od najboljih trilera zadnjih godina, ako ne i najbolji, a Afflecku svaka čast  za režiju. Oni koji kritiziraju ovaj film a i druge filmove zbog pogrešnih povijesnih činjenica, očito nerazumiju da je igrani film samo fikcija koja je tu da pruži gledatelju užitak, a ne da ga uči povijesti. Za to postoje neke druge stvari.

  • #12
    2 3

    postova:1473
    buffalobill @ 24.2.2016. 12:29

    mene  zanima kako bi film izgledao da ga je snimio npr oliver stone,moram ga pogledati jos jednom

  • #13
    2 5

    postova:277
    marlonbrando @ 24.2.2016. 15:13

    Dozlaboga precijenjen, ispolitiziran i obojan svim mogućim bajkama i mitovima

  • #14
    2 3

    postova:1473
    buffalobill @ 24.2.2016. 19:48

    i to kazes ti koji gledas igru prijestolja ? daj filmu sansu,lijepo ga pogledaj jos jednom

  • #15
    1 1

    postova:277
    marlonbrando @ 24.2.2016. 22:24
    Za Igru Prijestolja barem znam da je fikcija, a ovo je američko prekrojavanje i nampumpavanje istine. ;)
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala