Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zla kob

1
  • #1
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 27.11.2012. 16:01

    prvi film nakon insidiousa da sam se streso. zajeban film

  • #2
    1 0

    postova:37
    kalimero70 @ 27.11.2012. 22:42

    Odlican film,,,

  • #3
    1 0

    postova:37
    kalimero70 @ 27.11.2012. 22:44

    Dobar film,vrijedi pogledati,drži pažnju.

    8/10

  • #4
    4 0

    postova:41
    borgia @ 29.11.2012. 22:19

    Vrlo dobar filmić.

    Već prva scena u filmu je odlična, u isto vrijeme me uznemirila ali i oraspoložila, razlog je što u njoj već ima više supstance nego u nekim cijelim dugometražnim filmovima. Iako sam znao da je film klasičan horor, prvih pola sata se razvija kao psihološki triler, murder mistery, što mi je inače najdraži žanr, tako da sam se nekako nadao da će se u tom smjeru  priča razvijati, ali onda ipak prelazi u punokrvni hororac. Također film ima elemente obiteljske drame koja je s razlogom ubačena da bolje shvatimo motivaciju i ponašanje glavnog lika, za kojeg je usput teško navijati jer svoju obitelj podređuje potrazi za  izgubljenom slavom.
    Osjećaj nelagode je prisutan gotovo stalno, skoro cijeli film odvija se u istoj kući, a redatelj odlično koristi kutove snimanja tako da nikad niste posve sigurni što ili tko vreba iz sjene. Sviđa mi se i to što nema mnogo eksplicitno krvavih scena. Kraj me pomalo razočarao, smatram kako bi bilo mnogo efektnije da je Bagul ostao zabilježen samo na 8mm filmu.
    Ethan Hawke je zaista dobar u glavnoj ulozi, dok ostali likovi i nisu do dobili baš previše mjesta. Film traje dosta, 110 min., ali nikako nije predugačak i barem meni ni u jednom trenutku nije bio dosadan. Sve u svemu preporučam filmić, ovo je iznadprosječan Hollywoodski hororac.

    Ocjena: 7/10

  • #5
    0 4

    postova:2
    timka barukčić @ 10.12.2012. 19:03

    gdje gledate te filmove može li mi netko reći?Šuti

  • #6
    7 1

    postova:2915
    gorlock @ 10.12.2012. 19:59

    timka barukčić @ 10.12.2012. 19:03

    gdje gledate te filmove može li mi netko reći?Šuti

    Toliko puta je odgovoreno na ovakovo i slična pitanja da nije za povjerovat da to isto opet netko iznova pita.

    Dakla da pojednostavimo: filmove najčešće gledamo na televizorima različitih formata, na monitorima (ne nužno LCD), te u kino dvoranama..... naravno možete ih gledati i na dvdovima, još uvijek i VHS-u .... ali to ti opet dođe na gledanje na tv-u....

  • #7
    2 0

    postova:200
    mary89 @ 24.12.2012. 21:00

    Super film.

    Gluma odlicna, prica zanimljiva, atmosfera jeziva, bez pretjeranih jump scena, ok ono pojavljivanje pred facom  je malo nepotrebno, ali ono vrpoljenje na scene gdje se zapravo ništa ne dogadja, a ugodjaj je jednostavno takav da mislimo da je drugacije je nesto fenomenalno.  A i uzivala sam i u dijelovima gdje se zapravo "nista" ne dogadja i on samo istrazuje.

    Preporuka, 8/10

  • #8
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 17.1.2013. 19:38

    mheee...čini mi se ko' da sam već gledao taj film s drugim glumcima...

    pa sam surfajući malo po horror povijesti naišao na film Suspiria, koji je po nekim "stručnjacima" među top 10 horroraca...iako za većinu s te liste nisam ni čuo, ovo je jedan među top 10 koji nisam gledao....e pa da vidim...

  • #9
    3 2

    postova:256
    manuel robbery @ 17.2.2013. 4:24

    Definitivno najbolji horor koji je izašao u poslednje 2, 3 godine.

  • #10
    0 4

    postova:371
    cala @ 24.8.2013. 11:27

    ovo je noviji film...pa zašto pobogu opet idu na kartu djece ubojice-znate one horore najednom se stvori dijete iz njega bla bla-to mi je nekako izlizano-moram reći da sam jedva čekao kraj da vidim ko je ubojica i mogu reći da sam se prilično razočarao-za mene ocjena 7-moglo je i bolje

  • #11
    1 1

    postova:3
    mkulis1899 @ 23.6.2015. 19:47
    Strava film, obavezno pogledati!!
  • #12
    0 1

    postova:128
    mario1505 @ 23.6.2015. 22:15
    Skoro sam se učinio u gaćice gledajući ovaj film.
  • #13
    0 2

    postova:8
    gorky1225254 @ 12.2.2016. 17:17
    okej vrijedi pogledat al mi je bolji your'e next i psine protiv bjegunki resident ewil mi fali steta kaj nema novih horora
  • #14
    2 1

    postova:237
    pisatel @ 12.2.2016. 18:40

    Film ima svojih trenutaka, no razočaravajuća je priča i okolnosti gdje i kako se to sve događa...

    U moru novih horora ovaj čak i nije tako loš no na kraju dosta neozbiljan i neuvjerljiv većinu vremena da bi ga se moglo ozbiljnije razmatrati nažalost.

    [spoiler]

    Useli svoju obitelj (za koju je nepoznato od čega žive) u problematičnu kuću i dalje taji o razlozima, nađe filmove kao dokazni materijal neriješenih ubojstava (podmetnute) i taji o njima, počne se svašta događati i djeci i dalje taji i cijeli grad taji obitelji ni policija da bi im što rekla kada je došla ni u školi djeca (valjda idu u školu nejasno je), apsolutno ništa...

    Dijete šara slike po zidovima i nikome ništa kao da djeca nisu uopće bitna i što se sa njima događa...

    Mogao bih još nabrajati niz nelogičnosti, nesuvislosti no to bi odužilo ovaj spojler poprilično...

    [/spoiler]

    Sad sa obzirom da glavni lik je prikazan kao manje-više normalan obiteljski čovjek to apsolutno nema smisla kao ni čitava podloga filma...

    Cijeli film je napravljen na labavim temeljima te ima dosta ozbiljnih rupa i besmislenih dijelova a sve u svemu još jedan horor sa djecom jer je to očito popularno u zadnje vrijeme...

    Sad film ima svojih horor trenutaka no ako se sagleda sve skupa moglo se puno bolje to napraviti iako je općenito teško kreirati kvalitetnu i iole smislenu horor priču...

  • #15
    0 0

    postova:23
    filip06 @ 3.3.2017. 22:16
    Jako dobar horor,iako slican ko ostali horori..ali jako dobar
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala