Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hobit: Neočekivano putovanje

1 2
  • #16
    0 2

    postova:35
    agram87 @ 17.12.2014. 7:34
    Meni je ovo bio tjedan hobita..i odusevljen sam(opet)..prva 2 dijela sam gledo u imaxu jer je grijeh ovo gledat doma na tvu..pa su me rtl i kickass podsjetili na ta prva 2 filma a treci dan sam otiso u imax i na 3 dio..genijalna trilogija..jedina 3logija uz gospodare koja i vrijedi pogledat u zadnjih par desetetaka godina i kojoj rijetko ko ima pravu zamjerku
  • #17
    0 1

    postova:237
    pisatel @ 26.12.2015. 17:35

    Kao i kod Gospodara P., Jacksonov prvi film o patuljcima i Hobitu dosta dobro "utapa" u detalje i priču i ne razočarava unatoč velikim očekivanjima...

  • #18
    1 3

    postova:371
    cala @ 24.12.2018. 20:06

    pogledao u dva dana sva tri dijela extended edition i sad da ne stavljam komentar na svaki posebno...stvarno ne znam koji dio je bolji od kojega,toliko detalja,tako dobra animacija,tijek priče,scenografija,povezanost sa lotr-om....perfektno,naravno da ako želite da ćete naći neku manu ali za onoga ko voli fantaziju ovo je neponovljivo iskustvo

  • #19
    0 0

    postova:81
    ahernar @ 14.12.2020. 0:32
    Ne samo pjesme - nego i riječi su lijepe. Birane - kako i odgovara piscu koji je bio vrstan jezikoslovac i majstor riječi. ... Rječnik je bogat, a riječi nisu uobičajeno banalne, niti jednostavno arhaične, nego su odabrane, rijetko upotrebljavane, primjerene stilu...
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala