Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nacionalno blago

1
  • #1
    0 0

    postova:3
    vlado vitlov @ 6.10.2012. 19:45

    Super je film.Osmijeh

  • #2
    1 1

    postova:1962
    aya @ 6.10.2012. 23:09

    Čudi me visoka ocjena....film je neki mišung između Indiana Jonesa i Lova na zeleni dijamant, samo puuuuno dosadniji. Kombinacija Seana Conneryja i Harrisona Forda kao arheologa/avanturista oca i sina puno je uvjerljivija i bolja od para Jon Voight/N.Cage...a ni Krugerica se nije baš proslavila.

    Ne više od 5.5/10

  • #3
    1 0

    postova:2915
    gorlock @ 8.10.2012. 9:23

    Meni je ovaj film vrlo zanimljiv, rekao bih opuštajuća pustolovina ispred malih ekrana. Film doista sliči na Indianu Jones, ali meni je osobno i bolji od nekih Indiana filmova.

  • #4
    0 0

    postova:26
    mihailo valjetić @ 29.6.2013. 22:59

    Odličan i vrlo zanimljiv avanturistički film. Preporučujem svima koje zanimaju dijelovi američke povijesti te otkrivanje tragova. Sličan je filmu "The Da Vinci Code" koji se odnosi na Europu i njena tajna društva, a ovaj film na masone i američke osnivače.

  • #5
    0 1

    postova:601
    robertini @ 16.4.2014. 13:41

    fali mu sexa........................ozbiljno

    Bruckhemer ovakve filmove radi toliko zanatski da je dosadan do boli, par zapleta, nešto misterija, and that's all folks....

  • #6
    0 1

    postova:208
    jeremiah @ 19.3.2016. 20:23
    Inače nisam baš sklon pisanju komentara za razliku od nekih kojima je to izgleda fetiš,no nisam mogao izdržati. Već nekoliko puta naletim na bisere o tom kvazipseudo glumcu znanim kao N.Cage. Pa jebate kad je on to odigrao neku gledljivu rolu osim možda u Leaving Las Vegas, Snake eyes i tu i tamo neš. Toliku količinu preglumljavanja, nekakvog nazalnog dahtanja, soptanja moš vidit samo u crtićima. A mimika ko' u svisca. Još samo fali da pročitam da je vrhunski šekspirijanski glumac. Da nije Coppolin nećak najbliže što bi taj došao studiju je kao japanski turist. Ne ulazim u odabir njegovih filmova u kojima je očita intencija da skupi što više para za svoja preseravanja,tipa vinograd u Toscani ii štatijaznam.Nemam ništa protiv onih koji gledaju njegove uratke ,čak šta više ima tu par solidnih akcića, ali brate mili reći da je dobar glumac...Eh da, a tek frizura. Pa kakvo je to paperje na glavi?
  • #7
    0 0

    postova:11
    charlie @ 20.3.2016. 14:28
    Jeremiah, to njegovo je preglumljavanje je palilo jedino kod Lynchovog Wilde at heart, poslije toga je napravio karikaturu sam od sebe, u naravno sve losijima ulogama, ali u puno gledanijim filmovima..
  • #8
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 20.3.2016. 15:11

    Vječno zabavan film :-)

  • #9
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 27.3.2016. 21:45
    Ma ne velim ništa. Ima tu i nekih solidnijih ostvarenja. Na kraju krajeva i ovaj film je solidna razbibriga. A za Lyncha je ko' stvoren. Međutim ,sudeći po filmovima u kojima u zadnje vrijeme glumi, il' je dužan kamatarima il' mu nisu sve koze na broju. Sjećam se nedavno nekog njegovog filma, on neki anđeo otpadnik u borbi protiv nekakvih demona. Ma umirao sam od smijeha. I sad kad recimo povučeš paralelu između L.L.Vegas i tog filma. Ma nestvarno.
  • #10
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 27.3.2016. 21:49
    Eh da magare, ja bih po meni izdvojio Snake eyes. Pozdrav i tebi!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala