Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Fleke

1
  • #1
    1 2

    postova:1
    yaki @ 30.9.2012. 13:57

    OČAJAN FILM

  • #2
    0 1

    postova:311
    auran @ 2.12.2013. 21:10

         Fleke su netipičan hrvatski film osebujnog stila (cijeli film se dovija noću), životan i osvježavajući koji cilja na šire gledateljstvo. Glumice Iskra Jirsak i Nika Mišković u ovom su filmu pokazale svoj glumački potencijal i talent, a na ekranu zrače spontanošću, mladenačkim žarom i poletnošću. Po mom mišljenju njihovi su likovi najinteresantniji i najpamtljiviji ženski likovi koje smo imali priliku gledati u hrvatskom filmu u proteklih dvadesetak godina hrvatske kinematografije.

         Osim spomenutih mladih dama treba pohvaliti i redatelja Aldu Tardozzija za inspirativnu režiju (pojedine snimke Zagreba djeluju kao da su snimljene u nekom stranom velegradu i djeluju upravo očaravajuće) i efektno oblikovanu uvodnu špicu (do ovog filma obično se nije pridavala velika pozornost, ako ikakva, izradi uvodnih ili odjavnih špica, te je to novost u hrvatskom filmu).

         Fleke sigurno nisu savršen film, ali za naše prilike je inovativan i dovoljno drugačiji da zaintrigira i one gledatelje koji na hrvatski film gledaju s podozrivošću i nepovjerenjem. Osim toga, u filmu se primjećuju zanos i kreativnost mlade ekipe, te pozitivna atmosfera koja je vladala prilikom snimanja. Budite blagi u svojim kritikama jer ovo je ipak film debitanata i njihove ljudbavi prema filmu. Očito je da naše mlade snage stasale početkom 21.st. imaju što pokazati i da hrvatski film očekuje uspješna budućnost. Uživajte.Cool  

  • #3
    0 1

    postova:50
    dragmio @ 2.12.2013. 22:23

    @ yaki

    Publika poput tebe bolji nije ni zaslužila. Gledaj si ti Žikinu dinastiju. To ti je super za tebe.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala