Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Titanic

1 2 3
  • #1
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 21:34
    Na programu:
      14.2.2009 21:35 (RTS1)

    Evo doživjeli ste i to da ja preporučujem film koji počinje za nekoliko trenutaka na RTS-u.

    U svakom slučaju film kao stvoren za zaljubljene. I sam sam ga tada kad je izašao u kina išao gledati sa djevojkom.

    Ocjena 7/10 iako baš ne volim Di Caprija, ali jako dobar film, kao stvoren za današnji dan.

    Još jedna preporuka, kome smeta prijevod večeras na ovom filmu s obzirom da je titl naljepljen ne možete ga isključiti, naljepite si široku traku preko tv-a.LaughingWink

  • #2
    0 6

    postova:519
    buzdovan @ 14.2.2009. 21:40

    DiCaprio mi je toliko iritantan da mi je skroz upropastio ovaj solidan film!

    Mislim da je bilo puno boljih izbora za glavnu mušku ulogu...

  • #3
    0 5

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 21:44

    DiCaprio mi je toliko iritantan da mi je skroz upropastio ovaj solidan film!

    Mislim da je bilo puno boljih izbora za glavnu mušku ulogu...


    buzdovan
    Di Capriu jedino po meni leži uloga u filmu POKOJNI sa Jack Nicholsonom u glavnoj ulozi i Mat Damonom. Tamo mu je uloga po mjeri ljigo ljigavi Laughing. Inače film je odličan 8/10.
  • #4
    0 2

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 22:34
    Na programu:
      14.2.2009 21:35 (RTS1)

    Evo doživjeli ste i to da ja preporučujem film koji počinje za nekoliko trenutaka na RTS-u.

    U svakom slučaju film kao stvoren za zaljubljene. I sam sam ga tada kad je izašao u kina išao gledati sa djevojkom.

    Ocjena 7/10 iako baš ne volim Di Caprija, ali jako dobar film, kao stvoren za današnji dan.

    Još jedna preporuka, kome smeta prijevod večeras na ovom filmu s obzirom da je titl naljepljen ne možete ga isključiti, naljepite si široku traku preko tv-a.LaughingWink


    gorlock
    Sorry dragi gorlock, već sam jednom napisala i evo moram ponovo, ovaj put jaučem: Ne taj Di  Caprijo, ne mogu ga smisliti.
    Odličan režiser i sve rađeno za taj film, ali meni je zbog njega iritantan.
    Priča o velikoj ljubavi, ali kud on u tom filmu. 
    Pozdrav !

  • #5
    2 1

    postova:541
    franz @ 14.2.2009. 22:37

    .. a ima nas više koji se slažemo da nam se ne sviđa baš taj glumac, ali u ovom filmu je ok prošlo i film je jako dobar!

    franz

  • #6
    0 1

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 22:43

    .. a ima nas više koji se slažemo da nam se ne sviđa baš taj glumac, ali u ovom filmu je ok prošlo i film je jako dobar!

    franz


    franz
    Nisam znala, jer taj Leonardo ima puno obožavatelja.
    Ja ovaj put nisam gledala, jednom mi ga je i previše. 

  • #7
    1 1

    postova:541
    franz @ 14.2.2009. 22:48


    Arnol


    .. a slažem se s tobom o njemu, ali ima nas evo barem ovdje na portalu, što se tiće filma meni je jako dobar, probaj stisnit zube i pogledati ga ipak, jer ok je! moja preporuka, no ti odluči, ima možda tu tih njegovih prepotentnih scena malo no velim fim ko film vrijedi pogledati, ako nisi jel!

    von franz

  • #8
    1 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 23:02


    .. a slažem se s tobom o njemu, ali ima nas evo barem ovdje na portalu, što se tiće filma meni je jako dobar, probaj stisnit zube i pogledati ga ipak, jer ok je! moja preporuka, no ti odluči, ima možda tu tih njegovih prepotentnih scena malo no velim fim ko film vrijedi pogledati, ako nisi jel!

    von franz


    franz
    Gledala sam emisiju o snimanju filma i intervju sa tada još živom onom putnicom sa Titanica, malo film. Priznajem Leo mi je previše smetao. 

  • #9
    4 1

    postova:2527
    bearfoot @ 21.2.2011. 14:52

    mislim da 11 oskara nije zaslužio, ali ipak, monumentalan film o najpoznatijoj nesreći u povijesti,

    bolji film o istoj nikada neće biti snimljen, a glumci, šta sad, što je tu je...

    film za sva vremena...

  • #10
    2 2

    postova:211
    bumerang @ 21.2.2011. 18:25
    gledajuci film titanik,prvi i drugi,u svakom slucaju drugi zasluzuje sve te oskare,zasto?zena koja je prezivjela nesrecu prica pricu koja se dogodila kroz potonuce nepotopivog broda,znajuci sva istrazivanja o pronalasku mjesta potonuca,taj brod krije tajne a tajne su cari bez koji ljudi nemogu.sa moje strane gledajuci glumacka ekipa je oke,pa muzika,ma cista 10-etka
  • #11
    5 1

    postova:11
    dinamoprvak @ 25.2.2011. 22:58
    Nitko ne može ostati ravnodušan nakon ovakvog filma i to je zasigurno vrijednost više, po meni je među 10 naj koje sam gledao.
  • #12
    1 1

    postova:112
    entina @ 25.2.2011. 23:24

    Ni meni DiCaprio nije ovdje baš najsretniji izbor. Dosta se preglumljuje. Još mi je nekako najprirodniji bio u Žalu. 

    Majka priroda ga je podarila bejbi fejsom i nikako da dobije tu neku patinu...

    Zato mi je Billyja Zanea drago vidit tu i tamo :D A film sam pogledala sto puta. I sigurno ću još koji...makar svaki put kažem neću više :D 

  • #13
    3 1

    postova:6
    josipa123 @ 10.4.2011. 10:56
    DiCaprio je stvoren glumac za ovaj film...obozavam ga...sve njegove filmove...

    Leonardo <3 <3 <3 <3 <3
  • #14
    4 1

    postova:16
    marisa @ 21.4.2012. 22:02
    Ovaj film je klasik za sva vremena!   Leonardo DiCaprio   i  Kate Winslet  nezamjenjivi!
  • #15
    0 0

    postova:3
    hamdo nurkić @ 2.1.2013. 20:01

    <3

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala