Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dredd

1
  • #1
    2 2

    postova:36
    zumbul @ 26.9.2012. 23:13

    Film za one koji vole igrice u kojima tip ide hodnicima i ubija neprijatelje, za one koji vole puno nasilja. Nesto pametno ocekivati je apsurdno. Da ne spominjem koja je smijurija glas i grimasa glavnog lika. Ukoliko idete zbog visokih ocjena na stranicama za ocjenjivanje filmova, nemojte, mene su presli tako!!!

  • #2
    5 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.12.2012. 12:04

    jedan od boljih sf akcića u zadnje vrijeme, nikakvo remek djelo, ali jednostavna radnja, jasni likovi bez puno glumačkog preseravanja, tehnički odlično odrađen, akcija teče, tj padaju i loši i nevini bez moralnog filozofiranja...čak se i gušterica na kraju priključuje radnji " prvo pucaj i niš' ne pitaj"...cijela ideja nije daleko od bliske budućnosti... na zapadu već muku muče s ogromnim troškovima zatvaranja ljudi i zatvorski sistem se polako privatizira, a čovjek u zatvoru košta više nego mrtav čovjek....

  • #3
    3 2

    postova:20
    regularjohn @ 26.12.2012. 0:08

    da, puno bolje od onog dječjeg filma. Karl Urban odličan. želim nastavak

  • #4
    1 4

    postova:271
    sebulba @ 26.12.2012. 0:47
    cak mi bio jako dobar prvih pola sata, al kad su zaglavili u onoj zgradi nestalo je price i samo krenilo pucanje. film je daleko od vrhunskog, al se moze pogledat bez beda.
  • #5
    3 1

    postova:416
    taurus @ 16.2.2013. 0:59

    Pravolinijski akcioni film koji je ostao vjeran izvornom materijalu za razliku od Stalloneove verzije iz 1995god.Prenaseljeni grad(ovi) razrušenog svijeta budućnosti je uvjerljivo dočaran a naročito siromašni blokovi što je veliki plus s obzirom da budžet filma nije bio naročito veliki.Nositelj cijele priče je naravno K.Urban koji je izvrsno utjelovio najpoznatijeg predstavnika zakona u tom novom svjetskom poretku.Njegovo ne skidanje kacige za vrijeme čitavog filma je dodatni element misterije koja okružuje tako impresivan lik,jednostavan u donošenju odluka i nepotkupljiv uprkos svim izazovima.Suprotnost Dreddovoj hladnoći i bezkompromisnom pridržavanju zakona je njegova partnerica koja često preispituje odluke svojih pretpostavljenih i kao takva djeluje više "ljudski"  i istovremeno predstavlja sponu između publike i glavnih likova. Ostvarenje sa dosta nasilnih prizora i kao takvo nije za svačiji ukus ali definitivno djelo koje se uzdiglo iznad svojih stripovskih korjena i dalo nam uvid u jedan novi,zanimljivi svijet i novog junaka koji posjeduje enorman potencijal za naredne dijelove.

  • #6
    3 1

    postova:43
    arista @ 21.7.2014. 10:50

    Iako mi je Judge Dredd sa Stalloneom odličan, moram priznati da me i ovaj oduševio. Jednostvna, no nikako dosadna priča, Karl Urban kao odličan Dredd, još bolja negativka koju je utjelovila zgodna Lena Headey, vjernost stripu. Atmosfera je prilično mračna i napeta kako uostalom i odgovara priči. Preporučila bih obožavateljima stripa, ali i obožavateljima verzije sa Stalloneom.

  • #7
    0 5

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 21.8.2017. 22:38

    Dredd je film koji je imao potencijala da stane jedan od najboljih superherojski filmova na danasnjice al nazalost nije iskoristio . Kao prvo glumci katastrofalni . Nisu mogli gori da izaberu . Drugo na prvih 50 min sam skoro zaspao i ruku na srce samo sam skocio na kraja da vidim kakvu glupost ce da izadze . Iako retko se slazem sa kriticare ovaj put sam na njihovu stranu jer ovaj film je probao biti sa brutalnostu potput Cuvare al problem je to sto Cuvare su 10000 % bolji film . Sve na sve nisam razocaran jer iskreno kad sam vidio cast na ovoga filma znao sam da ce ispast  95 min R-rejtanu zabavu za u nedelju popodne kad nemate sta raditi i gledati .. 

    6/10 

  • #8
    4 1

    postova:1130
    mario @ 21.8.2017. 22:51

    Zbilja ne znam kako su ti glumci katastrofa, Urban je po meni skroz skinuo Dredda iz stripa. No nonsense, sve hladno i profesionalno. Pa toliko je oduševio fanove da su sad svi navijali za njega kad je stigla najava za Megacity One. Zbilja ne znam tko bi ga mogao zamijeniti. Olivia Thirlby me je isto oduševila, fantastičan sidekick za robotskog Dredda. 

    Imo, film je trebao biti puno veći hit ali koliko se sjećam promo kampanja je bila nula bodova. 

    Also, Dredd nije superheroj ;)

  • #9
    0 4

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 21.8.2017. 23:06

    Hmm jedno 10 glumaca sigurno mogu nabrojati koje bi duplo bojle uradile posao njego Urban . Isto i za Olivia . Al svako ima svoje mislenje . Mozda nekada cu ceo pogledati .. Nekada .. 

  • #10
    0 6

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 21.8.2017. 23:49

    Ok onda na jedan sajt ima gresku 99.9 % jer tamo pise da Dredd spada u superherojske filmove . Al kako vec meni se nije dopao vama je nemam sta vec rjeci ... 

  • #11
    1 0

    postova:371
    cala @ 7.4.2018. 22:28

    čisto akcijski film bez puno filozofiranja,Karl Urban hladnokrvan,Lena ko u got-u,vrlo dobar film

  • #12
    1 0

    postova:348
    masina @ 29.2.2020. 21:25
    Ee da mi je malo one droge što “usporava” vrijeme... 😜
  • #13
    2 1

    postova:1130
    mario @ 29.2.2020. 22:28

    Pa bio ti je nedavno General na tvu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala