Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Što sa sobom preko dana

1
  • #1
    0 0

    postova:12
    micc @ 14.9.2012. 19:28

    preporučujem pogledati.

  • #2
    1 0

    postova:53
    bbcdpg @ 28.5.2019. 20:54

    Pisati sam sebi pohvale za vlastiti film nije valjda ni na razini Jakova Sedlara. Naime, jednu ''kritiku'' napise Ivona, a drugu Anita Juka. Služiti se lažima za promoviranje ''prvog'' doxa u kinima (zar mislite da imamo amneziju, Sretno dijete itd..), mozda tek 10-ti ''najnagrađivaniji'' film nakon 1991., a cak mislim niti to, par b i c festivala, nagrada na nekakvoj zagrebackoj smotri, what the fuck??

    Što sebi zamišljaju sestre Juka?

    Ženama medij služe kako bi gradile karijeru, doslovno zovu medije na svaku fotografiju s nekim važnim iz svijeta filma, svađaju se sa svima putem medija jer se vrši nepravda, prihvaća se državljanstvo jer zele prestižnu nagradu, a nisu spomenuti u niti jednom od vodećih novinskih članaka za ništa... ne plaćaju troškove najma, niti režije...koliko laži one pletu...to bi trebalo popratiti u dokumentacu :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala