Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čudesni Spider-Man

1
  • #1
    0 2

    postova:1
    dorijan03 @ 19.8.2012. 22:36

    kako da gledam film

  • #2
    3 0

    postova:55
    ekran @ 20.8.2012. 9:47

    Otiđi u kino i pogledaj ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #3
    2 0

    postova:167
    apex @ 19.10.2012. 20:03
    evo dns sam ga pogledo i solidan mi je..nije mi bolji od sam raimi-evog spidermana al sve u svemu za pogledat je definitivno.. 5.5/10
  • #4
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 2.11.2012. 12:15

    daleko lošije od prijašnjih verzija, zbrzano, ne sviđaju mi se umjetni ispaljivači mreže niti odijelo...jedino što je u ovom filmu  bolje to je Emma kao Gwen...

  • #5
    3 0

    postova:599
    lordadamko @ 2.11.2012. 12:52

    neznam meni je ovaj puno bolji od onih prijasnjih...oni su mi nekak vise za djecu neg za odrasle...

  • #6
    2 0

    postova:2
    mihael dzebic @ 2.11.2012. 16:29

    Vidi se da ima vise akcije,borbe uglavnom mislim da je bolji od predhodnih.OCJENA OD 1-10 DAO BINeodlučan  7.

  • #7
    1 2

    postova:256
    karter @ 29.12.2012. 21:18

    9/10 ukupna ocjena ! Zbilja. Ništa novo u moru neinventivnih, sada već dosadnih filmova o superjunacima. Pokušali su negdje uvesti kao kompleksniju, ozbiljniju priču slično što je napravio Nolan s Batmanom, ali to je samo kopiranje i to loše. Ovaj lik mi nije baš za spidermana al ajde, emma stone je znala biti i zgodnija al sve ovo smo već imali priliku gledat(s manjim razlikama) prije dessetak godina tako da mi nije jasno osim komercijalnih koji su razlozi snimanja ovog filma.

  • #8
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 1.3.2013. 14:23

    Prilično dobar film čija je glavna mana to što je prerano snimljen, premalo je vremena prošlo od Raimijevih Spidermana.

  • #9
    0 0

    postova:67
    shogun @ 4.4.2013. 10:37

    Prva i glavna pogreška ovog filma je to što je prerano napravljen (samo pet godina je prošlo od orginala), no Sony bi izgubio licencu na Spider-Mana da je čekao imalo duže. Znači standardno novac je u pitanju, a ne sami film. Ali ajde, film je imao dobre temelje, izbor glumaca je odličan (napokon je tu Gewn Stacey kao lik) moram priznati, doduše malo me mučio Gušter kao neprijatelj. Od svih Spider-Manovih neprijatelja izabrali su tog pomalo dosadnog i već viđenog, a ako netko ima širok asortiman sjajnih neprijatelja onda je to Spider-Man. U samom filmu nažalost sve je zbrzano (u roku od par minuta prikazano je njegovo vježbanje i izrada kostim), previše pretjerivanja (otkad Spider-Man može jednom rukom držati gorući auto?!?) i velik dio likova su karikature. Ne slažem se s dolje navedenim, ovaj dio je jednako za djecu kao i prijašnji. Kad se za nekih 20 godina zaželim Spider-Mana, ipak ću pogledati onaj stariji koji unatoč svojim silnim greškama ima ono nešto..

  • #10
    0 0

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 24.8.2017. 15:59

    Tko ovo gleda majko moja .... Andrew Garfield definitvno najlosiji Spider-man/Peter Parker .  Glavni negativac meh . Emma Stone jadna . Gora od Stewart u Twinlight . Jedino sto spasava ovaj film od 1/10  je ona scena sa Cika Ben i Parker ( ko gledao zna ce ) . Tako da djeco ja i dalje ne razumjem kako netko na ovo trulo govno od Marvela moze dati 8-9/10 . Bolje ne pustajte ili ako vec ocete sklonite nozeve/puske jer ovaj film moze da vas natera na samoubojstvo . 

    2.4/10 

  • #11
    1 4

    postova:542
    leon123 @ 5.2.2018. 13:21
    Puno losije od Ramijevih Spider-Mana.Andrew Garfield mi nije za Spideja.Emma Stone je savrsena kao Gwen. 7.1/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala