Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rocky horror picture show

1
  • #1
    1 0

    postova:2
    nika abnormalna bokić @ 26.7.2012. 22:01

    Moj apsolutno najdraži film. Izuzetno originalan, duhovit, kontroverzan, širi pozitivnu energiju, gluma je dobra, glazba genijalna, ima pouku, pokazuje da nije loše biti drugačiji.

    Samo opaska onome tko je sastavljao review: Rocky nije bio djevojka (Citiram ovdje napisani tekst: "Uz pomoć asistentica Columbije (Little Nell) i Magente (Patricia Quinn) gostima predstavlja svoju posljednju kreaciju - zaleđenu djevojku koja odmah po oživljavanju počinje pjevati")

  • #2
    1 0

    postova:220
    gor @ 26.7.2012. 22:37

    Nika ti si ultranormalna, a ne abnor... Bokić i tebi.

    Konačno je netko spomenuo najdraži mi film. Prvi put sam ga gledao sa otprilike 16 (prije par godina Osmijeh) i odonda min. 200 puta. I uvijek je genijalan. Mali je problemčić što su djeca skužila film doma i pogledala ga dok me nije bilo. Malo ime teže bilo objasniti neke stvari, ali su se zapalili za muziku i sad ga stalno žicaju.

    Genijalan film, Tim Curry maestralan i fakat mi nije jasno gdje se izgubio kasnije. Glumio je sve neka sr..., izuzevši "It" , ali tamo ga se baš i nije puno vidjelo. Super mi je i da su sve sami otpjevali. Atmosfera za prste polizati.

    Mislim da si malo krivo shvatila poruku. Poruka je ljubav i sloboda. I sex kao takav, a u sexu je sve dozvoljeno, svatko ima svoje želje i željice. Potpuna sloboda, samo da je dobro.

    Definitivno lektira i SVI ga trebaju vidjeti

  • #3
    0 0

    postova:2
    nika abnormalna bokić @ 2.8.2012. 21:20

    gor, nisam uzela zadnje što sam napisala kao pouku, to sam samo željela nadodati. 

    Lijepo je znati da ima još ovakvih ljudi poput mene. :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala