Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ledeno doba 4: Zemlja se trese

1
  • #1
    3 0

    postova:55
    ekran @ 16.7.2012. 16:10

    Svaka čast sinkronizaciji!

  • #2
    0 2

    postova:377
    gestapo @ 16.7.2012. 20:20

    Nadam se da nije opet sve puno dalmatinskog(i okolica) dijalekta kao i vecina sinkronizacije....

    Nezelim uvrijediti nikoga i nemam nista protiv dalmatinaca ali malo pretjeruju ponekad i stavljaju dalmatinski dijalekt likovima koji bi to trebali imati najmanje.

  • #3
    2 0

    postova:514
    fox89 @ 16.7.2012. 21:18

    Nadam se da nije opet sve puno dalmatinskog(i okolica) dijalekta kao i vecina sinkronizacije....

    Nezelim uvrijediti nikoga i nemam nista protiv dalmatinaca ali malo pretjeruju ponekad i stavljaju dalmatinski dijalekt likovima koji bi to trebali imati najmanje.

    a zanimljivo je da se prošle godine onaj dalmatinski kvazi-intelektualac žalio na "purgerizaciju" crtanih filmova, a da su likovi koji pričaju ćakavski uvijek neki neradnici, lijenčine i niškoristi. e pa baš me zanima kaj bi onda mi zagorci trebali reći na sinkronizaciju??

    btw, crtić još nisam pogledao, ali kad budem to će sigurno biti u izvornoj verziji Namiguje

  • #4
    2 3

    postova:377
    gestapo @ 16.7.2012. 21:50

    Po meni najveci promasaj sinkronizacije je Shrek ,to je lik koji zivi u sumi u mocvari a svi znamo kojeg dijalekta je bil....btw i ja gledam u originalu uvijek prvo...mi zagorci bi mogli bibliju napisati o potlacenosti i uvrijedljivim likovima kojima se daje zagorski dijalekt.....

  • #5
    4 1

    postova:200
    mary89 @ 25.7.2012. 20:01

    Pogledala ga nedavno. Inace sam veliki fan Ice Age-a, ali ovo je stvarno los nastavak, nema mi onog tipicnog Ice Age šarma. Sid i baka su genijalni ali ostali likovi su predosadni. Nadam se da nece biti vise nastavaka.

  • #6
    0 2

    postova:10
    vlatx @ 28.7.2012. 21:48
    Sinhronizacija ok, ponekad nerazumljiva ali nista strasno. Nadam se da ce sljedeci nastavak biti zanimljiviji.
  • #7
    1 0

    postova:2915
    gorlock @ 25.11.2013. 21:33

    Evo i četvrtog dijela na tv-u. Doduše na HBO.

    Apsolutno najslabiji dio. Vidi se da je jedini cilj bio zgrtanje love. Animacija je odlična, međutim ovom crtiću fali ono nešto da bi bio pravi .... Je li to duša crtića ili što god, ali ovaj crtić to nema.

    Čak niti Sid i njegova baka koji jesu jedina fora u crtiću ne uspijevaju izvući crtić.

    Da se razumijemo, crtić ima priču onu dublju emotivnu obiteljsku, odnos oca i kćeri itd.... međutim sve je to nekako umjetno napravljeno.

    Kada bi se radilo o pravim glumcima bilo bi to ono ajde idemo snimiti još jedan film.

    Recimo nešto kao Rocky 5.... Ima logike , ima priču, ali mu fali ono nešto.

    Sad ili će stati na ovom ili će pokušati popraviti stvar i napraviti 5 , nadam se završni i urnebesni dio...

    Samo iz sentimentalnih razloga 6/10

  • #8
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 19.11.2017. 13:25
    Meni najbolji nastavak.Sid i bakica fenomenalni.Umro sam od smijeha gledajuci ga. 9.0/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala