Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Parada

1
  • #1
    5 8

    postova:560
    crnisokol @ 9.7.2012. 12:44

    Film koji je spojio pedere, lezbe, ustaše, četnike, šiptare i još neke 'manjine' unutar svoje radnje. Sve to mi je zvučalo prilično obećavajuće za dobru komediju, a i dvorane su bile dobro popunjene, ili su barem tako pisale novine/web-portali.

    Mene je film poprilično razočarao. Prvih 30-40 min. je ubitačno dosadnu i već sam skoro odustao od daljnjeg gledanja (u 99,99% slučajeva odgledam film do kraja), ali rekoh pa traje samo sat i pol, možda se popravi. I popravio se sa nekoliko dobrih fora i ok završnicom, ali i dalje je to daleko od dobreg filma.

    Glumci su više-manje ok odradili svoj posao, režija je mogla bit i bolja, glazba osrednja. Sve u svemu jedan od slabijih filmova koje sam pogledao u zadnje vrijeme.

    4,5/10

  • #2
    4 2

    postova:377
    gestapo @ 25.7.2012. 22:22

    Meni osobno je film super,do zadnjih 15-20 min nasmijal sam se do suza,kraj je naspram cijelog filma predramatican ....ali ok.

    Mislim da je kombinacija likova iz ex juge super,stvarno sam se dobro zabavil gledajuci ga....Preporuka definitivno.

    Film je cistih  9/10

  • #3
    4 1

    postova:1473
    buffalobill @ 3.10.2012. 8:50

    ..film uopce nije komedija,ili preciznije nije samo to,on je ozbiljna kritika (osuda) mrznje,homofobije,primitivizma.. On je i vise od toga,kroz odnose izmedu likova, pogotovo glavnog glumca i njegovog sina , film je i emotivan i psiholoski Za mene najbolji i najzreliji dragojevicev film.. Ovo s ustasama i cetnicima, cesto(krivo) spocitavajuci ex juga nostalgicni  background je samo celofan u koji je reziser zamotao svoj uradak,da bi ga servirao i siroj publici..

  • #4
    10 0

    postova:67
    shogun @ 7.1.2013. 16:11

    Upravo sam to sad vidio i jednostavno ne vjerujem. Taj RTL je smeće od televizije, njih treba ukinuti, oduzeti im licencu. Kako mogu film od 120 minuta podijeliti na 4 dijela?!? Inače, film je odlična komedija, a i kritika na ovdašnje društvo. Vrijedi pogledati, ali ne na RTL-u.

  • #5
    1 0

    postova:4
    vanaar @ 8.1.2013. 4:47

    Film je dobar i jako smiješan.

  • #6
    3 0

    postova:1
    talija @ 8.1.2013. 20:04



    Film definitvno komedija NIJE(ima tih elementa),ali komedija nije film koji te duboko potrese na momente. Ne bih se usudila dati mu najbolju ocjenu,ali je jedan od najboljih filmova u zadnje vrijeme koje sam pogledala.  Doduše,eto kasnim jako.Ništa nije zamotano u celofan,sve je to savršeno uklopljeno u film. Sve je istina.,posebno priče u ratu....Pomno sam pratila film i 10 minuta prije nego se desi,što se desi...znala sam,osjetila sam...  to će biti kraj-očito sam dobro pratila  i shvatila....film........a kad vidite kraj.....možda shvatite koliko to NIJE komedija,a koliko je kritika društva općenito o svemu drukčijem. Nikola Kojo je genijalan,kao i svi glumci.Posebno glavni par i Hristina. Hristina ,to je bilo maestralno odglumljeno,a inače te prvi put gledam i čujem za tebe.

  • #7
    2 0

    postova:12
    will_smith @ 8.1.2013. 23:12

    film mi je super ali stvarno kako ga mogu rastaviti na 4 dijela??? toga nema nigdje osim kod nas....

  • #8
    0 1

    postova:1
    crveni zmaj @ 8.1.2013. 23:48

    film sam gledao prije 3-4 mjeseca haha

  • #9
    2 1

    postova:23
    jure zeljko @ 6.7.2013. 0:53

    Iskreno moje subjektivno mišljenje je brzo sklepan film na našim lakim strastima,ustaša četnika....i ostaloga ...za privući pažnju da...al sad da ovo ima kvalitetu...neznam mene nije zadivio...prevelika se pompa digla oko filma i to je...

  • #10
    3 0

    postova:203
    franorobert @ 2.9.2013. 23:11

    Očito sjajno fukcionira ideja da se film prozove komedijom, da se njime prožme tabu tema i da se u konačnici namamljenoj publici prezentira izrazito jaka ideja i misao vodilja, koja gledatelju podosta dugo ne izlazi iz glave nakon gledanja (Svećenikova djeca)...  Nasmijao se puno nisam, ali sam zato jako dobro upio svaku skrivenu porukicu Srđana Dragojevića. Tehnički i stilski, ne baš jako dobro. No, film ima karakter i svaki gledatelj će ga vidjeti na svoj način, u različitim omjerima. I ne osjećam se sposobnim da dam ocjenu...

  • #11
    1 1

    postova:242
    rosinante @ 30.11.2013. 17:13

    prigodan film za sutrašnji referendum..

  • #12
    3 0

    postova:4
    vitez @ 30.11.2013. 17:58
    Ja sam za!
  • #13
    4 6

    postova:28
    jovanium @ 15.2.2014. 12:30

    Očajan film. Umesto da se ozbiljnije bavi problemima gay populacije na prostorima bivše YU, u filmu uglavnom dominiraju balkanske prostote i kretenizmi. Ni traga od komedije, samo psovke i ljudsko nipodaštavanje. Čudno da je ovaj film režirao ugledni reditelj kakav je Srđan Dragojević. Jedino bih izdvojio solidnu glumu dvoje homosexualaca (njihovi maniri i način ophođenja)

  • #14
    1 2

    postova:43
    edgar poe @ 10.6.2015. 21:59

    Uvijek pogledam ovaj film kad je na RTL-u! Bome Srđan Dragojević je velikim realistom!

  • #15
    2 1

    postova:1
    mortalkombajn @ 15.6.2015. 3:00

    Dosadno s obzirom na mnoštvo kvalitetnih glumaca.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala