Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Battleship

1
    5 1

senilno_magare @ 12.6.2012. 3:07

0 3

lordadamko @ 12.6.2012. 21:56

o radnji u filmu nebi bas pretjerano...nije bas nest...meni tak tak...odite ga pogledat pa cete sami zakljucit...glorificiranja americke vojske naravno da ima...ko i u svakom njihovom filmu te tematike...

meni se u filmu jako svidio zvuk...i to posebno onih velikih kalibarskigh topova na borbenim brodovima...bas sam se najezio...

i naravno u kinu ga gledo, ovak preko nekog osrednjeg home ozvucenja cete to slabo dozivit...

inace bi dao neku 6ticu...

2 2

gestapo @ 9.8.2012. 0:59

Moram priznati da sam se dobro zabavio gledajuci ovaj film,ima stvarno spektakularnih scena i zvukova,cgi su oke ,gluma prolazi,mjuza u pozadini rastura AC/DC itd, ali ova Rihanna je stvarno losa a toliko su napunpavali njezinu ulogu u medijima...

Dopada mi se u filmu kaj nije toliko napunpana nadmoc izvanzemaljaca a kaj se tice napunpavanja americke vojne sile to me neiznenaduje ....da je hrvatska snimila ovakav film sigurno nebi dosel bugar i spasil svijet..

Dobar film za pogledati  6,5/10

2 0

apex @ 10.8.2012. 15:49
    Slažem se sa gestapom..bio sam vrlo skeptičan prije nego kaj sam pogledo film al eto..drago mi je da sam se prevario..6/10
    2 3

bimbusb @ 25.8.2012. 21:54

Filmić za opuštanje. Tipično za amere. Skupa produkcija i osrednji glumci...btw..da mi je samo znati od kuda na brodu muzeju bojeve granate za onu topčinu

2 1

nix191 @ 17.2.2015. 18:56

Dugo sam odugovlacio sa gledanjem ovog filma do jucer i moram priznat da me je ugodno iznenadio, kako bi se reklo film ima i glavu i rep uz neke sitne nedostatke...i da..naravno da ce ameri pokazat svoju nadmoc but who care?...ako ste ljubitelj ove vrste film pogledajte!

btw...kako itko moze spomenuti da je Rihanna lose odglumila kada se njena uloga sastoji od 5 recenica...to ni petogodisnjak ne moze lose odglumiti! 

1 3

leon123 @ 9.6.2018. 12:14
    Po meni dobar film.Ne znam zasto ga svi pljuju.A Rihanna zaista ima 5 recenica i jos je bila nominirana za zlatnu malinu,kao i Liam Neeson. 6.7/10
    0 0

1618 @ 9.6.2018. 21:22

Izvanredan film! Preporučam svakome slobodoumnom čovjeku koji cijeni dosege ljudske mašte.

0 0

zvr @ 9.6.2018. 21:51

tipični holivodski stroj za proizvodnju dosade i tuposti, i traćenje ogromnog produkcijskog novca. toliko opsjednuti ugurivanjem što većeg broja specijalnih efekata koji nemaju nikakav dramaturški smisao - redatelj i scenarist nisu u stanju sklopiti ne jedan suvisao lika, nego jednu suvislu scenu iili dijalog. ovakvi filmovi su toliko smeće da bi ih trebalo zakonski označavati kao šund.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala