Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vrisak

1
  • #1
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 2.3.2012. 10:12

    Nabavio sam najnoviji četvrti nastavak, pa rekoh da pogledam cijeli serijal.

    Sam početak filma je vrlo dobar, te Craven uspijeva stvoriti atmosferu, ali ne toliko straha već više napetosti. I ta atmosfera se drži do negdje polovice filma gdje se počinju izmjenjivati akcijske scene ubojstava i pokušaja istih (od kojih su neke loše napravljene, dok su neke prilično dobre), te gledatelj jedino pokušava pogoditi ubojicu, a film nalikuje više na krimić nego horror. Također Craven pokušava film začiniti i humorom, što mu češće  ne polazi za rukom nego obratno.

    Film je prepun referenci na druge filmove te se to vjerojatno prilično svidjelo kritičarima i podiglo ocjenu filma. Što se tiče glumaca, svi su mi bili ok, jedino bi malo istaknuo Courteney Cox koja mi je bila najbolja, dok mi je Lillard bio pomalo naporan. Na kraju ovog osvrta bih posebno pohvalio upotrebu glazbe u filmu koja, pogotovo u početnim 'strašnijim' scenama, podiže atmosferu i dojam na razinu više.

    7/10

  • #2
    1 0

    postova:416
    taurus @ 13.2.2013. 19:25

    Nisam ljubitelj horor filmova ali mi je Scream sjajan,premisa vrlo zanimljiva i napeta te ostavlja  gledatelja do samog kraja u nedoumici ko bi mogao biti serijski ubojica.Glumačka postava solidno odradila posao,zanimljivo je bilo 1996-te god. vidjeti C.Cox u ulozi izvan "Prijatelja".

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala