Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mothmanova proročanstva

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.2.2009. 11:22

    Kako komentirati ovaj film!?

    Osobno volim Richarda Gerea kao glumca pa mi je to u startu bio dodatni plus.

    Iako je nastao u periodu hiperprodukcije filmova sličnog sadržaja, ideja ovog filma i nije tako loša.

    Šteta što ne završi poslije odličnog početnog djela! Kasnije se pomalo gubi...

    Sve u svemu, film je gledljiv, atmosfera neloša, gluma i više nego prihvatljiva...

    Ocjena: 7/10   Smile

  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 27.7.2009. 19:27

    Meni je ovo bio jedan od onih rijetkih filmova u kojem nisam mogla predvidjeti niti jednu jedinu slijedeću scenu. Film mi je fantastičan, i može se najbliže usporediti sa filmom Znakovi (Mel Gibson, Joaquin Phoenix). Zaista jedan od mojih omiljenih filmova.

     I Laura Linney rules. Laughing

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 28.7.2009. 0:41

    Meni je ovo bio jedan od onih rijetkih filmova u kojem nisam mogla predvidjeti niti jednu jedinu slijedeću scenu. Film mi je fantastičan, i može se najbliže usporediti sa filmom Znakovi (Mel Gibson, Joaquin Phoenix). Zaista jedan od mojih omiljenih filmova.

     I Laura Linney rules. Laughing


    bozoli

    Inače ne mogu smisliti Geara pa uglavnom izbjegavam njegove filmove ali ovaj mi se baš svidio. Mislim da je izašao u isto vrijeme kad i neki Costnerov film slične tematike....vizije, proroci i stuff.

    Hmhm...sad mi se opet gleda :)

  • #4
    1 0

    postova:494
    beno @ 28.7.2009. 10:48
    Meni nije bas nesto posebno taj film... Maaalo iznad 6/10...
  • #5
    0 0

    postova:7
    jan vukinović @ 8.9.2012. 19:29

    Obožavam film jer je o Mothmanu <3

  • #6
    0 0

    postova:40
    ad94 @ 24.11.2013. 18:42

    Film nije loš,još da su se malo poigrali s CGI-jem i dodali nekoliko pravih akcijskih scena bila bi čista desetka,ovako je osmica.

  • #7
    0 1

    postova:1090
    yuma @ 19.9.2017. 10:36

    Šugavo je gledat igrani film u kojemu površno znaš završetak (nije da smo upoznati s urušenjem stanovitog mosta negdje u američkoj pripizdini prije 100 godina)... Takve scenarije dozvoljavam u dokumentarcima ili u igranim filmovima s općepoznatim povijesnim događajima i činjenicama. Ovdje sam cijelo vrijeme čekala priču i taj vrhunac filma, kojega nema, odnosno film s vrhuncem završava. Onda mi je bolje da uopće ne znam o čemu se radi pa me taj pad mosta iznenadi, možda bi bolje doživjela film bez "kratkog sadržaja"... I opet nismo saznali ništa o samom događaju. Navodno je u filmu čak naveden pogrešan broj poginulih, što je nedopustivo, ako je baza filma jedan tako tragičan događaj. Most se srušio, ljudi su popadali u vodu i ajde bok. Priča počinje smrću njegove žene koja je vidjela tog lika, time se scenarist kratko bavi i onda tek nakon dvije godine ta se priča nastavlja i vrlo je loše povezana sa početkom. Bolje da je film počeo s radnjom dvije godine kasnije i da je glavni protagonist neki čovjek koji se prvi put susreće s temom.Ovo sa ženom nema smisla. Postoji neka reminiscencija, ali više ne znaš čemu opće te scene u filmu... Pa onda oni telefonski razgovori...  Sve je zbrda-zdola... 6/10.

  • #8
    1 0

    postova:49
    bruce_lee @ 24.7.2020. 19:56

    @yuma , meni je ovo spoiler.

  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 25.7.2020. 20:02
    Bogme je spoiler! Srećom sam prestala čitati nakon par redova. Yuma, nije ti prvi puta, pripazi malo!
  • #10
    0 1

    postova:1090
    yuma @ 25.7.2020. 21:47

    Ljudi sorry, spojila sam se danas nakon duugo vremena da se prisjetim jesam li uopće gledala ovaj film i vidim svoj prastari komentar... Čitam ga i... I Dalje se ne sjećam radnje! Tak da iskreno - kakav spoiler sam napisala, stvarno ne kužim. Gore u kratkom sadržaju se spominje rušenje mosta kojeg je vidjela njegova supruga... Kaj sam krivo i previše napisala a da ne piše u najavi filma? :-( odmah ću ispraviti... 

  • #11
    0 0

    postova:1962
    aya @ 26.7.2020. 12:23
    Nije ti palo ma pamet da neki ne čitaju sadržaj filma iz najave? 😉
  • #12
    0 1

    postova:1090
    yuma @ 30.7.2020. 15:16

    Ne! Ne na filmskom portalu?! Uostalom, ako vlasnik portala smatra da je film OK predstavljen, a ti se ne slažeš s tim, onda njemu pošalji mail da skrati to tamo, a ne da cenzuriras forum koji je derivat ove filmske stranice na kojoj se filmovi nekako predstavljaju što, naravno, uključuje i kratak sadržaj... Naime, nikad nije bio tabu otkrivati početak radnje nekog filma,... 

  • #13
    1 0

    postova:1962
    aya @ 31.7.2020. 13:04

    Ženo, otkrila si KRAJ filma. To je spoiler. Točka.

  • #14
    0 1

    postova:95
    noclass @ 28.6.2022. 20:31
    Ljudi što ste udarili na jumu, pa skoro da i nije napisala što već ne piše u kratkom sadržaju. Aj da je napisala da je na kraju glavni protagonist (Gere) oženio mothmanicu (moljčicu) pa ajde, to bi još i bio spojler ali ovako pola posta joj ionako piše u kratkom sadržaju a druga polovica se bazira na detalje koje ionako nitko ni ne primječuje niti ih se sjeća. Al meni osobno film je baš dobro legao, jedan pomalo neuobičajeni SF-drama. Lagana i gledljiva.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala