Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nedodirljivi

1
  • #1
    1 0

    postova:15
    babel @ 11.2.2012. 19:02
    Remek djelo Brajana De Palme,opaka muzika,De Niro kao Al Kapone neponovljiv, meni medju 10 najboljih filmova svih vremena,obavezno pogledati.
  • #2
    2 0

    postova:514
    fox89 @ 13.2.2012. 11:32

    stvarno odličan film i moram se složiti s babelom da je de niro kao al capone uistinu neponovljiv.

    scena u kojoj hoda sa palicom oko okruglog stola i priča, mi je jedna od najupečatljivijih i najjačih scena koje sam ikada vidio. kada netko spomene nedodirljive odmah se sjetim toga...

  • #3
    1 0

    postova:62
    mesrine @ 13.2.2012. 15:51

    kako su De Niro i Connery(Oscar za najbolju sporednu ulogu) odglumili u ovom filmu,ne smin nista komentirat jer mogu samo bogohulitLaughing

    jedino mi se nije svidilo sto je po meni glazba bila najizrazenija,ono svaki kadar je bia uglazbljen,to me kroz cili film smetalo iako je Morricone ka i uvik napravia vrhunski posa.

  • #4
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 13.2.2012. 22:14

    De NIro - dokazano jedan od najboljih glumaca svih vrsta likova, iako mu ponajbolje stoje "mafijaške" uloge.

    Ovaj FILM Nedodirljivi - po meni najbolja verzija ovih događaja ikad snimljenih na filmskom platnu.  

  • #5
    4 1

    postova:405
    karakteran @ 14.2.2012. 10:57

    još jedan režiser u nizu (coppola, avildsen, hill, polanski, scorsese, itd...) koji bi mogao spielbergu davat instrukcije kako da napravi dobar film. šteta da brian de palma ne uživa zvjezdani status kao spielberg a neuporedivo je bolji.

    oh da, sjajan film, sjajna gluma kostnera i ekipe jednostavno ne znaš tko je bolji.

  • #6
    1 1

    postova:26
    ivoslav @ 19.11.2013. 0:42

    Film je vrlo dobar, do određene točke zanimljiv i sve skupa što ide u koš s dobrim filmovima. Posebnost mu daju nepredvidljive scene i događaji i, naravno, glumačka postava, ali nekako se nisam uspio dublje introvertirati u sam film pa mi je pred kraj postao pomalo i zamoran te zbog toga nije od onih za koje mogu reći da su mi u nekom topu 10. 

  • #7
    1 1

    postova:228
    joker12 @ 26.1.2014. 11:17
    Kevin Costner je odlican, Robert De Niro je perfektan, a Sean Connery je maestralan.
  • #8
    0 2

    postova:371
    cala @ 30.1.2014. 17:28

    najbolja stvar u film je ta što nema puno patetike ni besmislenih radnji i dijaloga,sve ide glatko,bez zamornih scena,borbe su vrlo uvjerljive,gluma,pogotovo Costnera,vrlo dobra,film nije predug već taman koliko treba,čak i kraj ne pati od neke brzopletosti...vrlo dobar film koji ne pati od preizražene umjetnosti

  • #9
    0 2

    postova:29
    modric @ 21.12.2014. 14:16

    Francuski????

  • #10
    0 0

    postova:23
    mali_jura @ 21.1.2021. 17:46

    8/10. Zašto? Film je definitivno imao materijala za razvuć se i na 3 sata, ni tada ne bi gubio na zanimljivosti. Premalo mi se pojavljuje De Niro (Al Pacino) o kojem zapravo i je film, tu su mogli ubaciti još poneke scene. Bezvezna scena mi je sa izrešetanim Sean Conneriem koji ne bi ono preživio u stvarnosti.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala