Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Neka uđe onaj pravi

1 2
  • #1
    1 2

    postova:56
    ecimir @ 17.11.2011. 19:36
    Parktički isto kao Twilight, osim jedne bitne stvari a to je da je ovo neusporedivo bolji film. Još da švedski ne zvuči kao da je nekom neš zapelo u grlu bio bi čista desetka.
  • #2
    1 0

    postova:213
    zac @ 17.11.2011. 20:50
    Film mi djeluje ovak na trailer dost dobro, usporedba s Twilightom stoji jer su u pitanju vampiri i tu prestaje. Moram odgledat za konačni dojam.
  • #3
    1 1

    postova:56
    ecimir @ 18.11.2011. 23:33

    Glavni lik se zaljubi u vampira, jok nema veze sa Twilightom...

    Gledao sam i Let me in koji je isto odličan samo što su glumci još mlađi od ovih

  • #4
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 23.11.2011. 10:09
    odličan vampirski film...preporuka svima koji još nisu da obavezno pogledaju...
  • #5
    1 0

    postova:213
    zac @ 22.8.2012. 11:59

    Solidan film, preporuka za gledat.

  • #6
    2 0

    postova:5
    pantelija @ 26.8.2012. 13:19

    Meni je ovo jedan od najkvalitetnijih filmova koje sam u zadnjoj dekadi pogledao.
    Do njega sam došao i odgledao ga iste godine kad je i snimljen, kopajući po recenzijama američkog film. kritičara Rogera Ebreta.
    Čak sam, oduševljen filmom, o njemu ponešto napisao unutar teksta na blogu:
    https://pasemislim.bloger.hr/post/neskromno-o-istini/1166197.aspx
    pa ko voli nek izvoli.

    Možda vam opis filma pomogne u odluci pogledati ili ne.
    Ukratko, to je film kakvog, usudio bi se reći, nijedan mainstream američki redatelj nije sposoban snimiti.

  • #7
    2 0

    postova:5
    pantelija @ 26.8.2012. 13:27

    Oprostite na ponavljanju, ali obrada teksta u KOMENTARIMA nije baš na zavidnoj razini, pa mi je tekst napisan s dosta zasebnih redaka i to vrlo pregledno, ispao sabijen u jedan neprekinuti redak bez razmaknica iza točke, kao što to dolje možete vidjeti...

    Tako da ću još jednom napisati link, jer je dolje grozno sljubljen s ostalim dijelom teksta : " https://pasemislim.bloger.hr/post/neskromno-o-istini/1166197.aspx "
     Još jednom - moje isprike

  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 26.8.2012. 18:11

    čudi me da još nema američke verzije filma...zaslužene nagrade...sadržaj kako je gore naveden samo će vas navesti na "krivi stav" o filmu....

  • #9
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 26.8.2012. 18:26

    čudi me da još nema američke verzije filma...zaslužene nagrade...sadržaj kako je gore naveden samo će vas navesti na "krivi stav" o filmu....

    Mislim da je Let Me In američki remake..al nisam siguran...

  • #10
    1 1

    postova:12
    besi @ 26.8.2012. 21:52

    super film...

  • #11
    1 0

    postova:242
    rosinante @ 29.8.2012. 10:04

    nisam gledao Twilight, ali ovaj film sam s užitkom odgledao (iako je to značilo da ću spavati samo 3 sata)..atmosfera odlična, mladi glumci izvrsni..nema preglumljavanja (kao što sam mogao vidjeti kod glumaca u Twilight trailerima)..

    svakako pogledati..

  • #12
    1 0

    postova:62
    mesrine @ 29.8.2012. 12:04

    call  me stupid,but i dont see conection with tvajlajt.

    iako ne volim tematiku vampira,natprirodonog i sl. moram rec da me ovaj film odusevia.prekrasno snimljen,svaka scena mi je imala neki svoj štih.

    mala Lina odlično odglumila!!

    preporuka svima,a ne samo njima Namiguje

  • #13
    0 0

    postova:37
    kalimero70 @ 29.11.2012. 22:40

    odlican film...

  • #14
    2 0

    postova:311
    auran @ 29.7.2013. 18:23

         Film Neka uđe onaj pravi pravo je osvježenje u vampirskom žanru. Inovativan i uvjerljiv, ali i brutalan na trenutke, tako da vas podiđe blaga jeza, nikoga neće razočarati. Lina Leandersson je iznimno vjerodostojna kao moderna vampirica opterećena problemima svoga postojanja.

         Priča filma je originalna i nema veze s Twilight franšizom, a radi se o dvoje odbačene djece (jedno zbog neprilagođenosti u školi i neprihvaćanja vršnjaka, drugo zbog svoje prirode) koje će zbližiti usamljenost i potreba za razumijevanjem i podrškom. Prijateljstvo koje se razvije između ovo dvoje djece jedno je od najneobičnijih prikazanih na filmu.

         Vrijedi pogledati ovaj film, ako zbog ničeg drugog onda zbog savršenog ambijenta snijegom prekrivenog švedskog predgrađa (kao stvorenog za ovakve priče) i hladne, zimske atmosfere što filmu daju jedan poseban nadnaravno-spokojan ugođaj. 

  • #15
    0 0

    postova:130
    krushka @ 29.7.2013. 19:10

    ...u ovaj ljetni danNamiguje

    odnosno noć

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala