Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Braća po krvi

1
  • #1
    3 0

    postova:514
    fox89 @ 16.6.2011. 10:38
    ee ovaj film bi mogao ponovno pogledati. znam da mi se svidio kad je izašao Smile
  • #2
    1 1

    postova:416
    taurus @ 23.1.2013. 21:34

    Dva brata na različitim stranama zakona i posljedice koje iz toga proizilaze,bio bi najkraći opis ovoga podcijenjenog ali vrhunskog filma.U pitanju je "snažna" porodična drama smještena u svijet policijsko-mafijaških obračuna.J.Phoenix je u ovome ostvarenju demonstrirao,još jedanput,raskošan glumački talenat kroz sposobnost navođenja publike na stranu svoga lika iako je on u početku oličenje svega lošega u društvu.Lik koji tumači je emotivno podijeljen,na dio koji je lojalan svojoj "novoj" mafijaškoj porodici te dio koji ga vuče prema korjenima,odnosno,njegovoj istinskoj obitelji sa dubokom policijskom tradicijom.Wahlberg,također,vrlo dobar,bez onog glupavog utiska koji često ostavlja,ovdje je uvjerljivo utjelovio smirenog i na pravdu fokusiranog policajca kome je porodica na prvome mjestu.Lijepo režiran film sa akcionim scenama prilično utemeljenim u realnosti koji se bavi prvenstveno narušenim porodičnim odosima te iskupljenjem za koje nikada nije kasno.Krv jednostavno nije voda...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala