Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kovrčava Sue

1
  • #1
    2 0

    postova:377
    gestapo @ 14.5.2011. 13:02

    Ovo mi je jedan od drazijih filmova i uvijek ga rado gledam,nije neko veliko filmsko ostvarenje i zato mi je bas dragi.

    Svida mi se ta povezanost djevojcice i covijeka koji se skrbi o njoj (a nije joj ni pravi otac),uvijek me gane taj film mozda sta ja nisam imao takvu povezanost ili nesto trece! Ukratko film salje poruku da je casa uvijek napola puna i da kroz zivot treba koracati optimizmom jer nikad neznate sta vas ceka iz ugla!Film toplo preporucujem svima!8/10

  • #2
    1 0

    postova:12
    micc @ 14.5.2011. 19:41
    aaaa, film mog djetinjstva....
  • #3
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 8.4.2018. 11:34
    Vrlo dobar i drag i topao film sa vrlom dobrom glumom.Djevojcica je izvrsna. 7.1/10
  • #4
    0 0

    postova:2
    dina filipin @ 2.12.2018. 11:10

    kovrčava Sue više nije glumila nakon ove uloge, nakon čega je pala u depresiju... sad je promotor na društvenim mrežama jača nego ikad, ima dijecu i sretna je iz ničega. 

    Katkad nerealni optimizam postane nočna mora... i što onda?

    u svakom slučaju film nju nije potjerao na red-carpet i sada je jedna obična alice i wonderland.

    LP

    Btw; prema tome poruka ironična, ali definitivno jedan od najdražih filmova ikad.

    inspirativan.

    Plazi jezik

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala