Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kleopatra

1
  • #1
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 23.3.2011. 22:10

    film poznat po mnogo ćemu...

    20'th Century Fox je skoro bankrotirao, treći najskuplji film svih vremena uzmemo li u obzir inflaciju, Liz je skoro umrla na putu do hitne zbog komplikacija s disanjem, spetljali se Liz i Burton....itd,itd...

    ah, da,  i po lošoj glumi....

  • #2
    2 0

    postova:211
    bumerang @ 24.3.2011. 2:13
    gledajuci godiste filma i tehniku snimanja u ono vrijeme i naspram danas kad kamere poboljsaju apsolutno sve ipak je dobar film,je, puno je kostao,ali je i zanimljiv tematski,govori o raskosi, vladavine zene koja je imala diplomatske sposobnosti. meni se svidja.
  • #3
    0 1

    postova:35
    morina @ 21.12.2014. 23:37

    jedan od njskupljih filmova, najrastrošnijih sa jednom jedinom veličanstvenom kraljicom Kleopatrom kojoj drugi nisu ni do koljena

  • #4
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 1.1.2020. 10:30

    Preko 4 sata... Gledati ili ne, pitanje je sad :-)  Srećom pa postoje snimalica i opcija pauziranja :-)

    Inače, svaka čast na kratkom sadržaju, sročen je u kraćoj formi nego neki 3x kraći filmovi.

    Tri, četiri, sad! Pa se tipkamo

    Edit: nije išlo!! Nemam ništa protiv filma, ali nije išlo!! Valjda ne nakon Stare godine  :-D

  • #5
    0 0

    postova:559
    nelson @ 1.1.2021. 18:59

    uh 4 sata duze nego titanic ili ben hur,, uh dobar film samo predugo traje..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala