Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Oslobađanje

1
    1 0

bearfoot @ 28.2.2011. 19:29

još jedan film koji vapi za reprizom...

dvoboj bendža i gitare s jedne strane i sodomija s druge....

0 0

bearfoot @ 1.3.2011. 8:56

kaj sad?? od sto glasa, glasa čuti nije?????

ljudi, halo??? Burt Reynolds, John Voight,

bendžo-gitara, dvoboj????

0 0

rosinante @ 12.2.2013. 11:12

ovo se danas gleda..jedva ga našao..gledao sam ga jednom i zaboravio naziv filma..ali ne i radnju.. :)

0 0

borgia @ 12.2.2013. 11:57

Nezaboravan, izuzetno napet film.
    rosinante @, ako ti se svidjelo "Oslobađanje" preporučam ti "Southern comfort", nešto manje poznat i manje intenzivan ali isto odličan filmić.

0 0

buffalobill @ 3.12.2017. 12:59
    veceras u 23 i 25 na prvom,samo cetri komentara..hmm,ma nema se tu sta puno pricat osim preporucit pod obavezno,ocjena? 10/10
    1 1

jeremiah @ 3.12.2017. 21:28
    A ko će komentirati od ovije Biber generacije.Miljon komentara i analiza analize na kojekakva bezvrijedna smeća od filmova, a ovo da pogledaju bi ih valjda trebalo vezat lancima za fotelju i stavit čačkalice između kapaka. Nije ovo, nažalost usamljeni slučaj. Šta sad laprdat o filmu i ispast pametan. Jedan od onih filmova koji se moraju pogledati,za one koji nisu. Za nas koji smo ga gledali, uvijek dobrodošlo osvježenje i prisjećanje na vremena kad je film imao određenu umjetničku komponentu,težinu i kvalitetu koja je uslijed silne komercijalizacije svega i svačega skoro pa iščezla. Današnji film samo je sjena onoga što se nekad gledalo. Film je valjda najpoznatiji po scenama svirke gitare i bendža i prčenja skvičečeg buce od strane međusobno iskrižanih,domicilnih sodomista. Za one koje zanima, autor stvari koje tamburaju, “Dueling banjos”,inače je Arthur Smith, američka gitaristička i country legenda iz nekih prošlih vremena,a uzor je bio mnogim današnjim gitarističkim virtuozima. Možda je najpoznatiji po svojoj gitarističkoj skladbi “Guitar boogie”. Stvarno je dugo vremena prošlo od mog posljednjeg gledanja ovog filma. Iako se film bavi ozbiljnim temama u američkom društvu (sukobi civilizacija, očuvanja američke tradicije, pitanje ekološke osviještenost itd.itd), nekako mi je u sjećanju najviše ostala scena u kojoj prijatelji vozeći se kanuima netaknutim dijelovima Appalachiana postaju polako svjesni sve ljepote i veličanstvenosti prirode dok u pozadini vrlo polako, gotovo neprimjetno svirucka gitara i bendžo.
    1 0

rorschach @ 3.12.2017. 21:37

jeremiah @ 3.12.2017. 21:28

A ko će komentirati od ovije Biber generacije.Miljon komentara i analiza analize na kojekakva bezvrijedna smeća od filmova, a ovo da pogledaju bi ih valjda trebalo vezat lancima za fotelju i stavit čačkalice između kapaka. Nije ovo, nažalost usamljeni slučaj. Šta sad laprdat o filmu i ispast pametan. 

Ta prokleta biber generacija, uništavaju ovaj forum i samo gledaju majkl bej filmove, ali sreča naša da si ti tu đeri, da nas izvedeš iz mraka loših filmova i da nam pokažeš što trebamo gledati. jebeni biberovci veznai za fotelje, svugdje su smh

0 0

jeremiah @ 3.12.2017. 22:54
    Ne vreba samo od Biberovaca opasnost.Tu su i razno razni forumaški drkaroši i komentatori komentara koji začahureni u udobnosti svoje jazbine jedva čekaju da upru prstom u enter i operu nekog svojim nenadjebivim, nama običnim smrtnicima,umno nedokučivim komentarom i onda se samozadovoljno smijulje gledajući se u ogledalo koje obavezno stoji kraj laptopa. Reci mi reci ogledalce moje ko najpametniji u vasceloj vasioni je. Jelda da sam ja. Jelda da su moji komentari akademske umotvorine.A onda ujutro opet u stvarnost-da šefe, nema problema šefe, mogu šefe et cetera šefe. Al jebi ga na forumu su carevi.
    1 0

rorschach @ 3.12.2017. 23:13

Đeri, pomalo, zvučiš jako nervozno, popi čaj od kamilice, prsnuće ti krvna žila u mozgu od nerviranja. 

0 0

jeremiah @ 4.12.2017. 0:05
    Ladan sam ko špricer za razliku od onih koji se prepoznaju u komentaru. Pa đe bi stigo kad bi se radi takvih prizemnih pizdarija živciro. Još niđe nijesam čuo za aneurizmu uzrokovanu nerviranjem. Čaj od matičnjaka je za smirenje,a kamilicu si moš stavit na oči da se malo odmore od buljenja u monitor i ostanu spremne za duboko u noć. Ja nastavljam s filmom i lagano po pelinu do spavanja. Naravno by Marijan Badel.
    0 1

buffalobill @ 4.12.2017. 8:17
    ja nazalost nisam uspio gledati jer zaspim cim se legnem pred tv ko stara baba
    1 0

jeremiah @ 4.12.2017. 18:02
    Tak mi je i samom.Uz najbolju volju izdržao do 3/4 filma, al dalje jednostavno ne ide.Doduše malo je pomogao i pelin.Ubijaju me s tim kasnijim terminima.Jedino da se prištekam na 220V.
    0 0

bruja bumbar @ 5.12.2017. 10:54

Gledao sam film prije cca 10-tak godina pa sam već zaboravio što se sve dešavalo, ali eto pogledao sinoć i mogu reći film kakav se danas više ne snima. Muzika odlična, vizualno sve 5, glumci odlični, sve u svemu 8/10.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala