Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Armin

1 2
  • #16
    3 1

    postova:130
    krushka @ 21.2.2017. 16:46

    Marlonbrando, nadasve lijepi i pronicljivi komentari.

    I mene je doduše film razočarao prvi put kad sam ga gledala i to po liniji dobrih, starih i velikih očekivanja. Očekivala sam neku tešku kulminaciju kojoj bi glavna potka bila neka ratna trauma i to nimalo suptilno izrečena, a kad ono totalna škrtost u priči. Priču kao da si moraš ispričati sam jer film toliko latentno priča o traumama da valjda ni u jednom trenutku gledanja ne prestaješ očekivati neko otkrivenje i samo golica i provocira maštu bez da udijeli imalo pravog fabularnog materijala.. Neki bi stoga rekli da nema mesa, ali kao što Mbrando kaže upravo u toj njegovoj posvemašnjoj neambicioznosti leži njegova ljepota i izniman značaj za filmografiju ovih prostora pa i šire.

    Zapravo me film toliko rastužio i dirnuo da bih ga teška srca opet mogla pogledati. Dvaputa mi bilo sasvim dovoljno. Za film koji ima tu moć rekla bih da zaslužuje mjesto koje mu dodjeljuje struka, a i dio publike.

  • #17
    1 5

    postova:1473
    buffalobill @ 21.2.2017. 23:31
    vas dvoje me podsjecate na bracni par u situaciji kad zena potice muza da prepricava  samo njima smijesne i interesantne zgode,na koje se ostatak drustva kurtoazno smjeska a u biti se beskrajno dosađuje
  • #18
    1 1

    postova:112
    fiorano @ 19.5.2022. 22:20

    Gluplji film u životu nisam gledao. Besmislen.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala