Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Podrhtavanje

1
  • #1
    0 1

    postova:1962
    aya @ 29.1.2011. 14:17

    Uuu, Tremors, kak mi je to simpa film. Tko nije gledao, a nema kaj pametnije radit' večeras, preporučam - dobro će se opustit' i zabavit', a bogme i nasmijat'! Smile

    Btw. - ne znam tko je ocjenjivao u ime portala, ali ne morate baš svaki puta prepisat' ocjenu sa IMDb-a, to si ionak sami pogledamo! Wink

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 29.1.2011. 15:09
    film je super mada ni drugi nije prelos ...svakako zapogledati!!
  • #3
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 29.1.2011. 23:15

    Uuu, Tremors, kak mi je to simpa film. Tko nije gledao, a nema kaj pametnije radit' večeras, preporučam - dobro će se opustit' i zabavit', a bogme i nasmijat'! Smile

    Btw. - ne znam tko je ocjenjivao u ime portala, ali ne morate baš svaki puta prepisat' ocjenu sa IMDb-a, to si ionak sami pogledamo! Wink


    aya


    Hvala na preporuci, nisam baš pogedao film od početka, propustio sam nekih 20-tak minuta i vjerujem da nisam ništa bitno niti propustio.

    Baš da je komično, meni nije, a nije niti horor. 

    Ne znam pod što bi svrstao ovaj film osim pod neki svoj vlastiti žanr, a zove se gledao sad i nikad više Laughing 

  • #4
    1 1

    postova:1962
    aya @ 29.1.2011. 23:34


    Hvala na preporuci, nisam baš pogedao film od početka, propustio sam nekih 20-tak minuta i vejrujem da nisam ništa bitno niti propustio.

    Baš da je komično, meni nije, a nije niti horor. 

    Ne znam pod što bi svrstao ovaj film osim pod neki svoj vlastiti žanr, a zove se gledao sad i nikad više Laughing 

    gorlock
    Eh, sorry gorlock, kad večeras nije bio na programu Kum 1, 2 ili 3....šmrc....Neki od nas se zadovoljavaju i ovako nečim, ali mogu shvatiti da je ispod tvog umjetničkog nivoa.
  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.1.2011. 23:52
    Eh, sorry gorlock, kad večeras nije bio na programu Kum 1, 2 ili 3....šmrc....Neki od nas se zadovoljavaju i ovako nečim, ali mogu shvatiti da je ispod tvog umjetničkog nivoa.

    aya


    inače aya Kevin Bacon mi je najdraži u ovoj sceni

    UJEDNO I PREPORUKA ZA DOBAR FILM

    naknadno napisano: Ne mogu te demantirati nego ovako - ne mora moja biti zadnja Laughing i chat nema ovu čar ! Wink

  • #6
    0 1

    postova:1962
    aya @ 30.1.2011. 0:02


    inače aya Kevin Bacon mi je najdraži u ovoj sceni

    UJEDNO I PREPORUKA ZA DOBAR FILM

    gorlock

    To si mogao napisat i na chatu, nisi zato trebao ići van...ali razumijem te, tvoja mora bit' zadnja....

    Btw. - Sleeperse sam gledala i film je dobar.

    I da - znaš tko je pobijedio u igri?  ZADNJA!!! 

  • #7
    0 0

    postova:534
    jua @ 30.1.2011. 1:13
    Kah-kah.............burn!!!!!!!!
  • #8
    0 1

    postova:9
    aleksandar adamovic @ 14.10.2014. 22:00

    dobar je film,treba pogledati,ostali delovi manje vise..ovaj je prilicno dobro odradjen

  • #9
    0 1

    postova:2
    josip prelčec @ 16.10.2014. 12:03

    Davno ga gledao nije loš dobro za ubiti vrijeme.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala