Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pat Garrett i Billy the Kid

1
  • #1
    0 1

    postova:2915
    gorlock @ 12.1.2011. 22:42

    Postoje  mnogi westerni o Billy the Kidu, ali malo ih je kao ovaj - ja bih rekao izvorni Billy the Kid.

    U ovom filmu korištenova je pjesma Knockin on Heavens door Bob Dylana. 

    Osim ovog meni osobno su filmovi Young Guns sa Emiliom Estevezom u ulozi Billya jedina 3 filma koja vrijede gledati na ovu temu. Za potrebe Young Gunsa korištena je istoimena pjesma Bon Jovia.  

  • #2
    0 1

    postova:208
    jeremiah @ 20.7.2017. 21:06
    Blejz of Glori...kamilica, ali dobro. Jedan komentar na ovaj film, a kojekakve pizdarije od filmova ste u stanju rasčlaniti na atome. Sramota!!! Ma bitno da se traži neki viši smisao u blokbasterskom holivudskom smeću počevši od redatelja, pa do glumaca. Jebeš Pekinpoa! Bili ju ar sou far avej from houm... uz baladu o Pet Geretu i Bili d Kidu Raja Kudera jedna od najboljih pjesama o spomenutom dvojcu, a ima ih podosta na otu tematku kao i filmića.Početak filma antologijski ono s kokošima.
  • #3
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 20.2.2019. 18:17
    cini mi se da ovo sto godina nije bilo na tv-u,a pazi stavili su ga u ponoc radnim danom😡
  • #4
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 20.2.2019. 22:12
    Nabijem ih na sviralu dokonu hateveovsku.Jebala ih njihova programska shema. Ima ih na Prisavlju ko sitnih svetaca. Godinama izmišljaju zanimanja za svoje uhljebe koje mi naivci uredno plaćamo, a onda nam ovakvo serviraju filmove u šišmišovskim terminima. Naravno radnim danom jer njima je ionako svaki dan nedjelja. Mislio sam da teško može bit gore od onih gnjusoba sa rtla i nove, al eto i hateve se polako pridružuje klubu.
  • #5
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 21.2.2019. 11:36

    Neznam kakva je trebala biti orginalna verzija, no ovo zbilja nije vrijedno nikakvog kultnog statusa. Jednostavno ne volim Peckinpaha, ne leže mi njegovi filmovi. Spor, nezanimljiv, površno profilirani likovi, u biti klasičan njegov film.

  • #6
    0 0

    postova:19
    marigoldspark @ 21.2.2019. 19:06

    Teško je ispričati priču koju svi manje-više znaju pa nije čudno što su reakcije na film različite. Meni je film jako dobar jer se inače ne bih na njega osvrtala. Okrutan, ležeran, ponekad suosjećajan odmetnik-ubojica...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala