Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zaselak

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.1.2009. 21:03

    Evo još jedna preporuka, subota 10.01. HRT 1 u 23.15 h.

    Vrlo zanimljiv uvrnut film, na tragu horora, bez nepotrebnih krvavih scena i posebnih efekata, rad kamere i glazba, dobri glumci, zanimljiva priča, ljubitelji triler-horora ne propustite.

  • #2
    0 0

    postova:47
    cane @ 7.1.2009. 3:02

    Sve mi se čini da nakon početnog uspjeha sa Šestim Čulom, redatelj M. Night potpuno izgubio. Zaselak čak i nije toliko loš film, ali nije ni ništa posebno.

    Ali u svakom slučaju gledljiviji od posljednjeg "remek djela" (čitaj: najlošijeg filma u povijesti A produkcije ikad!) The Happening.

     Zaselak po meni ocjena 3.

  • #3
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.1.2009. 9:35

    Odgledao sam sve Shyamalanove filmove koji su vrlo slični budući da se atmosfera bazira na nečem nadnaravnom, misterioznom i nezaustavljivom. U svima je ljudska vrsta ugrožena, a prati se ponašanje ljudskih jedinki u takvim situacijama masovnog straha i histerije.

    Difinitivno mi je najbolji Šesto čulo koji jedini po mom mišljenju zadovoljava sve kriterije kvalitetnog filma. Neloš je i Misteriozni znakovi, a Zaselak i Događaj su gledljivi i dobri jedino filmofilima i ljubiteljima filmova takvog žanra .

    Mislim da i Zaselak i Događaj imaju odličnu atmosferu kao najjači adut, ali su i jedan i drugi, po mom mišljenju, uprskani samim rješenjem (čitaj objašnjenjem svega) kraja koji se nekako ne uklapa i ne djeluje baš pretjerano inteligentno...

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 8.1.2009. 18:08

    Meni se nekako čini da kad pogledaš jedan Shaymalanov film, vidio si sve, samo se čeka kraj da se sve ono prikazano okrene naglavačke.

    Zaselak npr. mi se nikako nije svidio, Šest čulo mi je ok (ali mislim da bi mi bio bolji da mi ga prijatelj nije odmah na početku upropastio) ali najdraži mi je Unbreakable, taj film mi je čista petica.

  • #5
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 8.1.2009. 20:30

    Zaselak sam igrom slučaja pročitala prije gledanja, pa i nisam bila toliko razočarana, jer mi se dopala ekranizacija onoga što sam zamislila. Cool

    Problem kod 6. čula je skoro nerješiv - uvijek čuješ kraj prije no što pogledaš film, pa se onda to gledanje svodi na traženje grešaka u kadrovima ili tome sl. 

    Ali film Događaj - katastrofa! Početak ne može biti bolji - sve 5!, i onda malo pomalo čisti shit... Priznajem famoznu atmosferu i to je sve. Čak mi se nakon dužeg vremena dogodilo da mi je potpuno svejedno kako će film završiti, a to je svakako za osudu. 

  • #6
    0 1

    postova:2
    alien8 @ 9.1.2009. 21:46
    Gubljenje vremena...
  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 10.1.2009. 20:40

    .. zanimljiv je za pogledati, tko nije!

    franz

  • #8
    0 0

    postova:19
    moki @ 10.1.2009. 23:59

    Eh, ovo je slučaj da nisam gledao film od početka, al mislim da je film dobar ali i jednostavan...

    Innocent  

  • #9
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 24.9.2013. 2:14

    porijeklom indijac  M. NIGHT SHYAMALAN napravio je jednu iznadprosječnu horor dramu sa izvrsnom glumačkom postavom koja je dočarala da film ima ono nešto.zanimljivo je da je SHYAMALAN na početku svoje karijere obećavao,no u zadnjih par uradaka je totalno razočarao.nakon ŠESTOG ČULA,NESLOMLJIVIH,ZASELKA i MISTERIOZNIH ZNAKOVA krenuo je silaznom putanjom te je po mnogima  počeo praviti čiste promašaje kao što su ŽENA U VODI,DOGAĐAJ,POSLJEDNJI AIRBANDER I ZEMLJA-NOVI POČETAK.zaselak je film iz 2004 o jednom selu koje je čudno sa isto takvim čudnim stanovnicima.neću sad prepričavati sadržaj da ne pokvarim film onima koji nisu gledali,no svakako bih ga preporučio.

  • #10
    0 0

    postova:371
    cala @ 29.3.2018. 22:12

    odličan film,po meni jako dobro režiran,bez onih "wtf is this" djelova,radnja ima nekog smisla,glumci odlični,nije baš za svrstati pod horor,možda pod triler-dramu,nebitno,dobar film odličnog tempa bez napucavanja i egzorcizma 

  • #11
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 30.3.2018. 11:27
    malo nedorecen, ali dobar da
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala