Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gospodar prstenova: Prstenova družina

1 2
  • #1
    3 3

    postova:13
    crorunta @ 30.12.2010. 18:11
    savršeno!!!! najbolja trilogija ikad stvorena. bolje od ovog je nemoguće napraviti.
  • #2
    3 2

    postova:666
    doom @ 1.1.2011. 22:47
    neznaam dal se nas terminator zajebava ili ne ali ovo  je JEDNO OD najveceg filmskog postignuca preneseno na ekrane dal to neko priznal ili ne.........to je isto kak i kod mene ,meni je avatar jedva prosijecni film ali je cudo tehnologije ,efekta itd  i to mu nemoze niko oduzeti!!
  • #3
    1 3

    postova:514
    fox89 @ 2.1.2011. 12:27

    istina, jedna od najboljih trilogija ikad, ali ne i najbolja :)

    old star wars <3

    i godfather trilogija isto :D

  • #4
    3 2

    postova:560
    crnisokol @ 2.1.2011. 16:27

    meni naj trilogija isto

    kod LoTR-a su sva tri filma vrhunska..dok je kod kuma treći nešto slabiji

  • #5
    3 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 2.1.2011. 16:52

    Uuuuu ovo me podsjeti na mog profesora iz povijesti, u prvom srednje, na kraju polugodišta, kad sam ga pitao hoću li proći.

    Rekao je :" You, shall NOT, PASS !! "

  • #6
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 2.1.2011. 19:35

    Uuuuu ovo me podsjeti na mog profesora iz povijesti, u prvom srednje, na kraju polugodišta, kad sam ga pitao hoću li proći.

    Rekao je :" You, shall NOT, PASS !! "


    Pametnjakovic

    i onda si odjurio u knjižnicu po eng-hrv riječnik :D
  • #7
    2 1

    postova:1
    mrak @ 2.1.2011. 19:36
    Mrzim Hollywood al ovo je dobro
  • #8
    0 0

    postova:94
    frxi @ 3.1.2011. 13:29


    Laughing FRXI prema tvom avataru ja sam mislio da je Terminator Laughing    

    Inače Gospodar Prstenova, po mnogima je, a i po meni najbolja trilogija minulog desetljeća. 


    gorlock

    slozio bih se ja sa tobom da je terminator ostao na 3 djela ali nije Smile
  • #9
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 7.8.2011. 12:00

    osim impresivnog tehničkog aspekta filma, mene impresionira činjenica da su svi bitni elementi priče preneseni na ekran bez nepotrebnih objašnjavanja i opisa, bez suvišnih dijaloga u kojema se u par riječi pokušava sažeti 100 stranica knjige...

    naravno da je za potpuni doživljaj potrebno pročitati knjige, možda tek onda potpuno postanete svjesni kvalitete filmova... 

  • #10
    2 0

    postova:47
    nitko0 @ 15.6.2013. 12:07
    2. najbolji dio serijala
  • #11
    5 1

    postova:311
    auran @ 29.7.2013. 11:12

         Prošlo je već par godina od kada sam zadnji put pogledao film Gospodar prstenova: Prstenova družina i moram priznati da se bilo lijepo ponovno prisjetiti ovog veličanstvenog remek-djela Petera Jacksona.

         Kostimi, arhitektura, dizajn predmeta, prekrasni krajolici, fotografija, dijalozi, gluma i sama atmosfera maestralno su oživjeli prvu Tolkienovu knjigu. Prikaz hobita, hobitskog naselja i Bilbove kuće, jezivih jahača u crnom, pa patuljaka i vilenjaka, te bajkovitih mjesta poput Rivendella, Isengarda, Morije, Lothloriena, gigantskih kamenih kipova Argonatha i grada Minasa Tiritha... toliko su vjerni opisima iz knjige i predivno napravljeni da gledatelju ostaje samo da se divi i uživa u postignuću Petera Jacksona i čitave ekipe filma.  

  • #12
    3 6

    postova:130
    krushka @ 29.7.2013. 13:26

    Nikako ne mogu shvatit fasciniranost ovim filmom tolikog broja ljudi. Meni je to film za djecu i pri svakom pokašaju gledanja, bilo kojeg dijela trilogije, zaspala sam, iako patim od nesanice... jedino dobro što je ovaj film učinio za mene.

    Ajmo sad svi kuke,  motike i dislajkove u ruke pa udri

  • #13
    2 5

    postova:130
    krushka @ 29.7.2013. 13:33

    ....a tko zna, možda i preživim, ako  zbog apsurdnosti svog komentara, u očima prstenaša, budem stavljena na ignore

  • #14
    5 2

    postova:256
    karter @ 29.7.2013. 14:18

    Ja ne mogu shvatiti fasciniranost ljudi nečim drugim pr. bieberom, one direction, miley cyrus, titanicom i sl. Međutim fasciniranost tolkienom mogu, mislim da ne treba obrazlagati zašto ovi ne, a on da. IAko svatko ima pravo na svoje mišljenje i vlastiti ukus i o tome ne treba diskutirati. To je donekle film za djecu, apsolutno pa za gotovo svaku fantaziju možemo reći da je većinom za djecu, iako naravno opravdano ima mnoštvo fanova u svim uzrastima. Da sam ja gledao gospodara kao dijete vjerujem da bi bio toliko fasciniran da bi uvijek pamtio s kim i gdje sam ju gledao,ovako iako apsolutno obožavam sagu, ne sjećam se točno kada i gdje sam ju prvi put gledao. Očigledno nisi gledala hobbita e to je djelo u pravom smislu riječi za djecu. Zašto se trilogija može nazvati remek djelom-upravo zbog onoga što je naveo auran u komentaru i neću to ponavljati. To je jedna zabavna, maštovita, briljantno ekranizirana bajka o vječitoj borbi dobra i zla s revolucionarnim specijalnim efektima (sjećam se kada sam ju gledao i kada su pokazivali one stupove u moriji da je cijelo kino u isti glas ono vauuu reklo jel u ono vrijeme nisi u filmovima takve stvari mogao vidjeti.) i tako ju treba promatrati iako ne znam možda nije za neke ozbiljne, straije gledatelje. Ako ne voliš takve stvari nije ni čudno što si zaspala. Međutim kao ono što film želi biti i kao ekranizacija tolkiena riječ je apsolutno o remek-djelu. Zaboravio sam spomenuti jacksonovu režiju koja je genijalna (npr. onaj pogled na gandalfa iz perspektive prstena, meni genijalna scena - ima takvih još samo se ne mogu sjetititi, a da ni ne spominjem ekranizacije bitaka). Međutim već ponovljam mogu shvatiti zašto se nekima neće svidjeti, meni za pak gladijator nikad nije svidio.

  • #15
    5 16

    postova:13
    mia_xxx @ 29.7.2013. 15:32

    ....meni je harry potter bolji....djecija brija isto al manje gnjavaze...he he

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala