Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Neslomljivi

1
  • #1
    0 0

    postova:112
    entina @ 20.11.2010. 14:10
    Odličan film, pogledala sam ga više puta i nikako da mi dosadi. Obožavam Shymalanove filmove, pogotovo Šesto čulo, Zaselak i Znakove. Nažalost noviji mu radovi nisu baš jednako dobri (Sotonu još nisam gledala). Bez obzira na to filmovi imaju određenu čar, kamera je zanimljiva, uvijek snima iz neobičnih kutova, kad dvoje ljudi razgovaraju obična snima onog koji sluša, a ne onog koji govori i u dosta scena drži gledatelja u nezivjesnosti...i naravno, tu i tamo i on se ukaže:) sve u svemu, zanimljiv redatelj koji ima svoj upečatljiv stil.
  • #2
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 20.11.2010. 19:28

    Shyamalan = my personal hero...

    Zadnji njegov dobar film jest [drum roles please!]   trrrrrrrrrrrrrrra - taa - taaaaaaaaa :

    The Last Airbender

  • #3
    1 3

    postova:216
    bureq @ 15.5.2017. 23:40

    Meni je ovo jako dosadan film, pogledao sam ga do kraja samo zbog fenomenalnog Splita...

  • #4
    2 0

    postova:1130
    mario @ 16.5.2017. 1:25

    Gledao ga i ja nedavno opet i još uvijek mi se dobro drži Smije se  I dalje mislim da je jedan od najboljih superhero filmova svih vremena. Kako sad imamo dominaciju DC/Marvel filmova super mi je vidjeti jednog ovako stvarnog i običnog heroja. Tarantino je fora opisao film "Što ako Superman nije znao da je Superman?"

  • #5
    1 3

    postova:271
    sebulba @ 9.8.2017. 13:18

    pogledao ga nakon dugo vremena i mogu samo reći da mi je još bolji nego prije. baš kao što mario kaže ovo je možda i prvi film o super junaku(x-men 2000., prvi spiderman 2002.) prije nego što su počeli ekranizirati i  štancati ove moderne superjunake s mrežama, štitovima, magičnim čekićima, beskonačnom kamenju i ostalim raznim nebulozama. meni osobno bolji od splita i baš me zanima kako će Shyamalan sve to ukombinirat u jednu priču.

  • #6
    0 4

    postova:9
    david_dunn @ 12.8.2017. 0:40

    Danas bas pogledao opet i mogu rjeci komotno da je i dalje najbolji superherojski film . Šjamalan nam daje sjajno scensko remek djelo koje pobeduje sve one filmove iz DC ili Marvel univerzuma .


    10/10

  • #7
    0 1

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 31.8.2017. 15:25

    Svaki put kad ga gledam sve bolji i bolji . Kako itko moze rjeci da je ovo los film ja nerazumjem . Jackson i Willis odlicni . Scenario , rezija sve vrh . Meni licno ovo je i dalje najbolji superherojski film ( Naravno tu su O za Osvetu , BvS  , Sin City al ipak ovo je svet gral za sve njih ) Hvala M. Šjamalanu sto nam dao ovo rjemek delo od filma ..

    10/10 

  • #8
    0 1

    postova:228
    atlantiday @ 6.7.2019. 18:45

    Davno gledala, bio mi je premračan i predepresivan. Trebala bih možda opet.

  • #9
    1 0

    postova:27
    ostrogot @ 8.3.2020. 9:06

    Jučer pogledao opet.Odličan film. 8/10

  • #10
    0 0

    postova:28
    pasanac @ 9.10.2023. 7:58

    Iako je talent odličnog režisera vidljiv i u ovom filmu, priča je ovdje podbacila. Sama po sebi priča o superheroju mi se ne čini osobito zanimljivom, no očekivao sam na kraju ipak nešto smislenije. Čini se da je ovo film za nikoga, niti je zabavan film pun specijalnih efekata poput marvelovih, niti je ozbiljan film s nekom smislenijom pričom.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala