Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Maska

1 2
  • #16
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 11.8.2017. 22:42

    Imali smo ovaj film na CD-u i gledali ga kada bi nam palo raspoloženje, jer film je odlična razbibriga, te premda nisam ljubitelj Carreya, a niti Diaz, nema im izamjerke u ovom uratku. Smiješno, zabavno, ponekad previše kreveljenja, ali sve podnošljivo.

  • #17
    1 2

    postova:542
    leon123 @ 11.1.2018. 12:14
    Dobar film.Vrlo je smijesan.Jim Carrey fenomenalan.👍👍👍👍.Cameron Diaz mi bas nije za ovu ulogu. 7.3/10
  • #18
    0 0

    postova:2
    luka_grbesic @ 3.2.2021. 0:59

    Uvijek me je nasmijavao taj "Gospodin Zelena Maska" , haha. Kad sam to davno prvi put gledao, prvo sam mislio da je Maska negativac jer je baš ono "sotonizirano" izgledao sa onim vražjim grimasama kao kad zloduh opsjeda Marika Ishtara na Kaiba Cepelinu u 2.sezoni Yu-Gi-Oh! animea pa mu vrag u stranu razvlači lice na bolestan način, ali ipak sam na kraju skužio da je Maska pozitivac na meni malo uvrnut i "đavolski" način , hehe. Sjajan film!

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala