Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Maska

1 2
    3 1

auran @ 5.8.2013. 11:11

I nakon toliko gledanja, ovaj me film uvijek nasmije. Maskini štosevi i dijalozi su nezaboravni, a sam lik je mogao odglumiti jedino Jim Carrey. Lijepo se bilo prisjetiti i Cameron Diaz koja je bila prekrasna prije negoli se podvrgnula dijetama i smršavila. Šteta što nisu snimili nastavak. Mršti se 

1 0

alexia @ 26.1.2014. 15:21

The Mask je bio vrhunac 1994. i za ono vrijeme jedan od najjačih filmova.

I kako su neki ovdje komentirali da im je glup i da može biti zanimljiv samo djeci... pa oni kojima je film bio zakon dok su bili klinci, naravno da će im biti drago pogledati ga opet, dok je ovima starijima recimo zanimljiv Dnevnik xD

@auran imali su u planu Mask 2 ali je Jim Carey na temelju svog iskustva "da mu nije izazov raditi nastavke" odlučio odustati od filma, iako mu je bilo ponuđeno 10 milijuna dolara za ulogu. Ali s obzirom na ogromnu zaradu i gledanost snimili su crtanu seriju, meni jednu od najdražih, vjerojatno se sjećate vi koji ste gledali Cartoon Network. I na kraju su 2005. snimili (bolje da nisu) Son of the Mask s nekim nepoznatim glumcima, koji je višestruko proglašen najgorim filmom.

0 0

atlantiday @ 11.8.2017. 22:42

Imali smo ovaj film na CD-u i gledali ga kada bi nam palo raspoloženje, jer film je odlična razbibriga, te premda nisam ljubitelj Carreya, a niti Diaz, nema im izamjerke u ovom uratku. Smiješno, zabavno, ponekad previše kreveljenja, ali sve podnošljivo.

0 2

leon123 @ 11.1.2018. 12:14
    Dobar film.Vrlo je smijesan.Jim Carrey fenomenalan.👍👍👍👍.Cameron Diaz mi bas nije za ovu ulogu. 7.3/10
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala