Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

21 gram

1
  • #1
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 26.10.2010. 15:20

    kapital netwrok sve ugodnije iznenađuje :) meni osobno jedna od dražih drama.

  • #2
    1 0

    postova:311
    auran @ 26.10.2010. 16:40
    Obožavam ovakve mozaične filmove kao što su "21 gram", "Fatalna nesreća", "Babel"... Što se tiče tvrdnje da čovjekova duša teži 21 gram, interesantno je da je to navodno otkrio Nikola Tesla koji je vršio mjerenja tijela za života i nakon smrti, te tako ustanovio da nakon smrti tijelo bude lakše upravo 21 gram koliko navodno teži njegova duša. 
  • #3
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 30.10.2010. 4:32
    obožavam ovaj film,definitivno jedan od boljih filmova(bar meni)...prvi put sam ga gledao sa nekih 13-14 godina i bio oduševljen...triput bolji od fatalne nesrece tak da se ne može uspoređivati
  • #4
    1 0

    postova:114
    mersault @ 27.4.2012. 10:12

    Inarritu na nivou, odlično odrežiran film, al' čini mi se da je, što se scenarija tiče, daleko bolji posao Arriaga uradio u Babelu. Melanholična muzika (opet kao i u Babelu) odlično pristaje uz film, i gluma je na visokom nivou, uostalom, čini mi se da je Inarritu posebno probirljiv oko toga. Za razliku od Babela koji isključivo obrađuje egzistencijalnu dimenziju života glavnih ˝junaka˝, u 21 grams ima previše naglašavanja čudesnog, sudbinskog i religijskog za moj ukus. Non stop likovi naglašavaju nekakvu tobož matematiku tipa ˝svi smo ovdje s razlogom, sve su to brojevi˝ and shi*s. Inače, 21 grams ima nešto veću ocjenu od Babela na Imdb-u. Moja ocjena:

    7.4/10

  • #5
    0 0

    postova:61
    gavran123 @ 28.4.2012. 0:33

    Inarritu na nivou, odlično odrežiran film, al' čini mi se da je, što se scenarija tiče, daleko bolji posao Arriaga uradio u Babelu. Melanholična muzika (opet kao i u Babelu) odlično pristaje uz film, i gluma je na visokom nivou, uostalom, čini mi se da je Inarritu posebno probirljiv oko toga. Za razliku od Babela koji isključivo obrađuje egzistencijalnu dimenziju života glavnih ˝junaka˝, u 21 grams ima previše naglašavanja čudesnog, sudbinskog i religijskog za moj ukus. Non stop likovi naglašavaju nekakvu tobož matematiku tipa ˝svi smo ovdje s razlogom, sve su to brojevi˝ and shi*s. Inače, 21 grams ima nešto veću ocjenu od Babela na Imdb-u. Moja ocjena:

    7.4/10


    mersault

    slažem se
  • #6
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 2.5.2013. 16:53

    odlična gluma, odlična atmosfera, zanimljiva radnja, ali pred kraj filma dolazi do zamora i to ne samo mene kao gledatelja već mi se čini da se i autor pogubio u vremenu i konačnom rješenju umoran od manipulacije segmentima koji tijekom filma više ne pridonose kvaliteti filma već postaju sami sebi svrha, pun pogodak bi bio da je jednom kad su glavni likovi stupili u vezu film krenuo linerano, ovako mi je već postalo sasvim svejedno i konačna sudbina likova nije mi značila ništa, odahnuo sam što je kraj filma...u silnoj želji da bude realističan, djelovi su postali neuvjerljivi i služe samo da bi povezali likove, pa makar i na silu....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala