Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ratnici podzemlja

1 2
  • #16
    5 2

    postova:186
    boatenga @ 12.3.2017. 17:23

    Mlađe generacije ne mogu shvatiti čemu popularnost ovog, i još ponekog filma iz razdoblja kad je napravljen, recimo Mad Max prvi dio..

    Nekad je odlazak u kino bio poseban događaj, a kino platno je bilo prozor u neke druge svjetove..

    Danas je bitno, najbitnije, hoće li Samsung galaxy 8 doći u veljači ili u travnju..O tome mladost sanja..

    Eh..

  • #17
    7 4

    postova:93
    malo @ 12.3.2017. 17:43

    To je film iz moje mladosti, ali nikad shvatio po čemu je to tako jako dobar film. Možda zato što se nikad nisam poistovjećivao s čoporom.

  • #18
    4 3

    postova:208
    jeremiah @ 12.3.2017. 18:50
    Bila su to neka druga humanija vremena kad se guštalo i uživalo u sitnicama i kad je jedan običan odlazak u kino predstavljao pravi doživljaj. Nema toga više, a niti će ikada biti u ovoj poplavi konzumerizma svake vrste. Jebiga, ako ništa, film nas uz dozu nostalgije vraća u ona bezbrižnija vremena lišena silnih sranja koja nam se danas događaju na svakom koraku.
  • #19
    0 0

    postova:29
    latica0609 @ 12.3.2017. 20:32
    Ma kakva Paklena naranca, ovo je The Purge :D
  • #20
    0 6

    postova:1
    warriors @ 12.3.2017. 23:15
    Za mene boljeg filma nema.Odrastao sam uz njega i kad sam bio u NY prvo šta sam otišao vidjeti jest Coney Island.Film je istinski klasik
  • #21
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 15.3.2017. 12:54
    Od početka filma sasvim je jasno zašto je postao klasik...sve je savršeno nepretenciozno i jednostavno...teško mi se odrediti o radnji, možda je ona smislena iz perspektive jednog velegrada jos i danas, ali iskreno, uz prateću glazbu,atmosferu,šture dijaloge i likove, potpuno nevazno...Hill,genij..
  • #22
    2 2

    postova:48
    chevalier @ 3.6.2018. 1:09

    Film ima svoju dramatsku oštrinu, ali je upravo brutalno neuvjerljiv.

    To je više bajka o živopisnom podzemlju, kakovoga bi ga zamislio  neki nadobudni mladac, zanesen stripovima i filmskom akcijom, koji nikada tim "opasnim" kvartovima nije prošao, nego je o svemu samo čuo priče.

    Razumijem da ljudima može biti dobar i svojih kvaliteta film svakako ima, ali za mene je "suspension of disbelief" za ovu priču pretežak teret.

  • #23
    3 6

    postova:24
    prema @ 3.6.2018. 10:22

    Film je u biti dobro upakirana kostimirana revija. 

    Glavna uloga nisu ni glumci ni radnja nego kostimi, manekeni koji ih nose. A sve se to potrudilo zamotat u celofan priče o proboju devetorice do slobodnog teritorija kako bi se filmu dala dramatizacija te neizostavnim začinom za takav genre - atraktivnim akcijskim scenana kako jelo ne bi bilo bljutavo. 

    Najljepše kostime ima naravno banda koja je najviše u kadru, ona čiji su manekeni najljepši i oko kojih se vrti cijeli film. Osim manekenskog stasa i raskopčanih prsluka koji pokazuju njihove izrađene trbušne mišiće, lijepa lica u krupnim kadrovima dodatni su plus. Vizuelna kulisa im dolazi kao naručena: noć u kojoj njihove atletske figure i kostimi još više plijene pažnju gledatelja.

    Sve to iz pozadine prati dobar soundtrack koji filmu daje ocjenu više: sintisajzerski rock instrumental prošaran tvrdim, reskim rifom gitare kada se bježi ili ide nevolji u susret (Barry De Vorzon) predosjeća opasnost i stvara napetost (Genya Raven - Love Is a Fire), a dobar soul s odličnim vokalnim dionicama  kad se želi potcrtati očaj i bezizlaznost situacije (Arnold McCuller - Nowhere To Run).

    Najbolja scena: Coney Island ulazak u vagon podzemne željeznice.

  • #24
    1 6

    postova:28
    firestorm @ 24.3.2019. 11:22

    Smećeee!!! 

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala