Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

More ljubavi

1
  • #1
    0 1

    postova:158
    jovil @ 8.10.2010. 0:51

    Velik sam fan Ellen Barkin.U ovom filmu doista briljira, a što kazat o njenom partneru u ovom filmu(on uvijek briljira-nema pogreške).

    Odličan triler, bez mnogo nasilja i krvi a prepuno erotičnosti famozne Ellen(nekoć davno pročita sam da je Paćino u pripremi za ovaj film rasturija sopstveni brak svakodnevno inzistirajući na stalnom sex-u s svojom ženom) , triler koji te relaksira, a što bi Kaza iz "Bitangi i ....." kazao BUDIMO REALNI cijeli film sam bio pod erotskim nabojem.

     Gleda sam ga više puta i ponovno ću.

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.10.2010. 7:11

    Odličan film!   Laughing

    Pogotovo u vrijeme kada je snimljen.

    Vrhunska glumačka ekipa!

  • #3
    1 0

    postova:2915
    gorlock @ 13.2.2011. 13:45

    Večeras na Universal Channelu u 23.00.

    Složit ću se sa već napisanim komentarima i dodati: odličan film o čovjeku u krizi srednjih godina koji mješa posao i zadovoljstvo.

  • #4
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 25.3.2012. 12:24

    Radnja prati istragu ubojstva koju vrši detektiv Frank Keller, a u prvi plan uz samu istragu stavljen je i njegov privatni život, odnosno problemi. Franka glumi odlični Al Pacino, a ostatak glumačke postave čini dobar John Goodman u ulozi njegova partnera, te Ellen Barkin koja se i nije nešto istakla, ali u paru s Pacinom dobro funkcionira.

    Glazbu nosi naslovna pjesma Sea of Love koja se najviše ističe, a i bitna je za radnju. Film je zanimljiv i napet, ispunjen dobro napisanim, te često duhovitim dijalozima. Radnja se malo ''razvodni'' u drugoj polovici filma gdje je otišla previše na romantiku, ali zato kraj to nadoknađuje, te će vas vjerojatno uspjeti iznenaditi.

    Već sam Al Pacino je dovoljna preporuka za pogledati ovaj film, a ako još niste obavezno to učinite.

    8/10

  • #5
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 14.9.2013. 19:38
    Odlican film jos bolji glumci
  • #6
    0 1

    postova:186
    boatenga @ 7.9.2019. 23:09

    Ako ništa film treba pogledati radi Elen Barkin..

    Vidjeti je mladu..

    Ovih dana briljira u seriji Animal Kingdom..Rijetko dobra serija..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala